Дефіцит кадрів — одна з найгостріших проблем для роботодавців, порівнюючи з зростанням цін, корупцією та відключенням електроенергії.
Кількість відкритих вакансій вже сягнула рекордної позначки, повідомляється у тексті.
Найгостріший дефіцит відчувається у сферах, де здебільшого працювали чоловіки.
Наприклад, роботодавці сфері будівництва підняти зарплати на 44%, а також почали залучати до роботи більше жінок.
Особлива проблема — з пошуком кваліфікованих кадрів. Лише 1,7% опитаних вважають, що знайти кваліфікованого працівника стало легше.
Частка керівників підприємств, які вказали на те, що кваліфікованих співробітників усе важче знайти, збільшилась із 38,9% до 43%. Зросла частка тих, кому важче шукати некваліфікованих працівників, — із 31,7% до 36,6%.
Элли Иванова• 21 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
А не в курсе, на подземные на большой глубине тоже уже можно?
Да, женшины на подземных работах уже есть
Begi -d913• 21 июня 2024
Ответ дляЭлли Иванова
На большой глубине? Просто ранее это было запрещено на законодательном уровне.
ellllena.ua• 21 июня 2024
Ответ дляVika-N
Да что там водители маршруток? Видела объявление, где на фуры уже женщин набирают
В Германии процентов 10 женщины среди водителей фур. Только тут они чистенькие с маникюром, а у нас зубы на дорогах потерять можно, и чинить грузовик этот надо уметь. Это физически тяжело в наших широтах.
Элли Иванова• 21 июня 2024
Ответ дляBegi -d913
Да, есть. Именно на подземных работах. ГРП - горнорабочий подземный.
Ответ дляOllka
А у нас відкрилась вакансія в офісі - закрили за пів дня, ще й обирали. Офіційно. Логістика.
А яка вакансія?
Секретаря в нас також закрили швидко. А от кваліфікованих -проблема, ще й технічний напрямок, де жінок меньше взагалі. А чоловіки або хочуть неофіційно або віддалено.
Begi -d913• 21 июня 2024
Ответ дляЭлли Иванова
Я немного о другом, например при бмр коллектора. Но я понимаю, что уже туда допуск дали. Спасибо за ответ.
Ответ дляЛеска
А яка вакансія?
Не секретар - у нас його немає доречі.
Шеф сам справляється.
Менеджер - робота з замовниками, сама логістика, маршрути і т.д.
Шеф сам справляється.
Ответ дляOllka
Не секретар - у нас його немає доречі.
Шеф сам справляється.
В нас секретар -адміністратор фірми ( не керівника) -скан, вх/вих листи, дзвінки, пошта. Тобто потрібна просто адекватна, старанна дівчина, особливих знань не треба.
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляOllka
Без прав? Или с категоиией В, которая у большинсва. А Д категория у многих есть?
Кто без прав? Разрешение ездить на маршруте получает собственник. А водителю какие разрешения нужны? Пройти мед контроль перед выходом на маршрут - максимум. Ну и права соответствующей категории.
А что кто-то думает, что дамы которые 20 лет надували сиси, губы и рисовали брОва сейчас все сдуют и пойдут на стройку?))) Они чо 20 лет зря вдохновляли?
Это они вместо факультета менеджмента пойдут на математику и физику?)) Их мозг заточен на красоту)) Это уродины должны работать)
Ответ дляKot_v_meshke
Водителю нужны права категории Д - они разные до 16 мест и выше 16 мест. Одни не заменяют другие.
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляOllka
Так мы о разном. Разрешение работать на маршруте и права водителя)))).
Ответ дляНіка Найз
Каждый день езжу по городу и вижу учебные машины на которых сдают на права женщины. Считайте сколько в месяц женщин сдает на права по Украине. Сотни тыс, не меньше. Вот и могут свободно ездить на маршрутах. На своих машинах же могут по бутикам шастать да с подругами бухать.
Так они не хотят, зачем оно им?
Ответ дляНіка Найз
А что есть выбор? Через год два вакансия водиля маршрутки будет конкурсом, а в дворники выстроиться очередь.
іще .уже пішла інфра,що з-за кордону можуть попросить звільнить місця біженцям з тихих районів..
вернуться.
дітей потрібно годувати.
....
а,і тут Гетьманцев радісно очікує з підняттям налогів на все.
вернуться.
дітей потрібно годувати.
....
Natalia505• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Во время войны легкую жизнь никто не обещал, будет только хуже. Да и электрики на одну зарплату не живут, давайте уж начистоту...
Живуть, якщо робота з 8 до 17. І навіть якщо підробітки є, то вони геть не фантастичні тепер. Це ще пошук в першу чергу платоспроможного замовника, якщо місто невелике.
Ответ дляellllena.ua
недавно тут розказували, як щикарно жінкам на тракторах в полі працювати...
от тільки це в великих агрофірмах -то може і бути крута техніка,а от малі фермери,села,то в цейноті..
Kot_v_meshke• 21 июня 2024
Ответ дляOllka
Как может работать на маршруте водитель маршрутки без прав?
Или вы о кондукторе? Так их в маршрутках нет сейчас
Почитайте всю ветку моих комментариев.
Ответ дляНіка Найз
Верните гаджет санитару! Или сегодня у него выходной?
арина-ветерок• 21 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
По работе езжу по медзаведениям. Везде требуется младший персонал-сестры. Зарплата 14-17 000 грн.
У санітарок мінімалка завжди була і є. Максимум трошки більше.
Nature is a miracle• 21 июня 2024
Працюю в будівництві. Ніфіга не підняли ЗП. Замовлень не густо. Можливо буде скорочення.
Це фірми, що сидять на держзамовленнях, нормально себе почувають. Всі інші тліють. Тому в старт-пості трохи лукавлять.
Ответ дляЕлена1265
Вы пойдете на стройку работать?
Отож, це тільки здається, що стройка то кірпічі носить, там люди з високою кваліфікацією і досвідом. Мій брат монтажник і електрик башенних та інших кранів, таких спеціалістів як він дуже мало, до війни він їздив по всій Україні, без нього кран не змонтують і не підключать, хто зможе зробити цю роботу замість нього?
Ответ дляНіка Найз
Ви розумієте різницю в воданні між іномаркою на автоматі і маршруткою?
У мене невеличка машинка, а в чоловіка рено трафік, я коли сідаю за кермо трафіка як на камазі їду і це фактично легкова машина, для водіння маршрутки потрібні права зовсім іншої категорії.