Ноу коммент• 21 июня 2024
Дитячі та підліткові пригоди
Я згадала пригоду своєї доньки в 13 років. Це було 06.04.2024
Ми хотіли сходити на кладовище поприбирати.
Я не вмію їздити на велосипеді, а донька та бабуся вміють.
Донька включила максимальну швидкість і рвонула перша від бабусі.
Дороги не знає, і повернула не туди куди треба.
Я думала що вона покрутиться і вернеться назад, а вона поїхала і поїхала, і поїхала.
Дорога через поле
Була вона аж на хуторі, який за 7 км від дому.
Ми були в Розбишівці, а вона також поїхала по 100 м дорогами на Ромни і на Петрівку.
Вона 2 години блукала туди-сюди, коли нарешті знайшла дорогу додому.
Телефону та фітнес-браслету не було у неї і вона злякалася дуже.
А у ваших дітей були схожі пригоди?))
Дорога через поле
А у ваших дітей були схожі пригоди?))
Заліковий троль• 21 июня 2024
моим родителям всегда было на меня наплевать,
бабушке они даже не звонили
А Я Самая Самая• 21 июня 2024
Нічого такого не було ні у дитини, ні у мене. У Вас донька нормотипова? Як це дитина не помітила, що відірвалася від вас і поїхала не знаючи шляху?
Життє Бентежне• 21 июня 2024
Багато пригод, але це від того, що вони часто лазять самі в сільській місцевості, і ті пригоди чисто теоретично можуть завершитися зовсім не райдужно.
Життє Бентежне• 21 июня 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Дитина думала, що знає, але переплутала.
А Я Самая Самая• 21 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Написано дороги не знає. Ви самі додумали що вона там собі думала?
Життє Бентежне• 22 июня 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ви така агресивна. То на дитину накинулися з образами, тепер до мене чіпляєтеся. Якщо у вас в житті проблеми, то від вашої злоби вони не вирішаться. Займайтеся своїм життям. Успіхів!
А Я Самая Самая• 22 июня 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А, то Ви клон автора з другого аккаунту? За це на ресурсі бан дають якщо що. Нехай щастить і Вам.