Хочу барабульки• 22 июня 2024
Як зменшити набряки на лиці після сліз і алкоголю?
Вчора був поганий день для мене, поплакала цілий вечір та ще і трохи алкоголю випила, сьогодні вранці я проснулася як алкоголік зі стажем, що допомагає зменшити набряк , хочу на вулицю вийти.
Хочу барабульки
• 22 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Щось холодне
Поикладала, зараз ще іду прикладати.
палка-копалка• 22 июня 2024
На жаль, тільки бути вдома, щоб ніхто не бачив. Мені не допомагає нічого, величезні реально очі стають очима китайця з диким набряком обох повік.
Чебураха з перцем• 22 июня 2024
Сделать зарядку, 100 прыжков, лимфодренажный массаж лица, если есть - микротоки. И маску из холодильника.
А вообще, кому вы надо, чтоб стесняться с отеками на улицу выйти…