Деловитая• 22 июня 2024
Масажні крісла / накідки
Може хтось купляв такі девайси. Поділіться враженнями. На що звернути увагу?
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
накідки це що?
М´яка накідка, кладеться зверху на крісло, всередину вмонтовані ролікі, які роблять масаж, або нагрівальні елементи
Love_Love_Love_• 22 июня 2024
Ответ дляДеловитая
Може накидка і ролики?
Мааарковная• 22 июня 2024
Конечно, для расслабления мышц хорошо. Не так, как массажист сделает, но лучше, чем ничего
Деловитая
• 22 июня 2024
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляМааарковная
Я пробувала в Карпатах, прикольне, навіть сфоткала, але там ніяких назв не було. Тепер шукаю, а їх дуже багато і ціни від 1000 до 30000
ничевока• 22 июня 2024
Була накідка. Таке...погратись, погрітись.
Масажувалась і в супер дорогих кріслах. Приємно, але масажист краще розслабляє. Мені крісло дуже ноги сдавлювало, а по спині ролики аж виштовхували тіло.
Тому якщо вам дійсно потрібен масаж, то краще не купуйте електронну заміну.
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляничевока
На масажи ходжу регулярно, хочу таку штуку, щоб додатково вдома розслабляти шию і ноги, бо втомлююсь за день
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляничевока
А яка була? На алі купляли?
Звезда в шоке• 22 июня 2024
Ответ дляДеловитая
А яка була? На алі купляли?
Была и есть фирмы на фото, неплохо, минусы, нужно постоянное место, что не украшает интерьер или таскаться с ней, из за чего лишний раз не хочется пользовать
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
В мене багато місця, планую в спортзалі її покласти на крісло. Дякую за коментар
ничевока• 22 июня 2024
Ответ дляДеловитая
Для ніг масажні ванночки є. І для шиї окремі масажори.
ничевока• 22 июня 2024
Ответ дляДеловитая
Для шиї мені такий подобається. ( тільки, мабуть , інша марка у мене, оранжовго кольору)
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляничевока
В ванночку треба набирати воду і носитися з нею. Цей мені простіший. Прийшов, сів на крісло і 15 хв релаксу. Встав, пішов робити свої справи, а не носити виливати воду і мити ще масажер
Деловитая
• 22 июня 2024
Ответ дляничевока
Я і починала вибір з такого, але хочу вже, щоб був великий на всі частини тіла
Звезда в шоке• 22 июня 2024
Ответ дляДеловитая
если есть место, особенно постоянное, чтобы не таскаться, то берите, не пожалеете