Лирика физика• 22 июня 2024

Чи є в Решетилівці базар?

Планую їхати завтра через Решетилівку, думала заїхати на базар, купити огірків - помідорів, цибульки, але не знаю, де він там. І чи є він взагалі :) Підкажіть, будь ласка! Або ще десь, між Києвом та Дніпром. Дякую!
inna5577• 22 июня 2024
Завтра троица, поэтому особо не рассчитывайте
inna5577• 22 июня 2024
Разве что по дороге у дворов иногда выставляют товар
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляinna5577
До речі! Так, дякую, що нагадали. Але все таки, є він там десь? На майбутнє
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляinna5577
Так, це бачила, особливо ближче до Дніпра. Думала, і базар десь є. Дякую!
Вера• 22 июня 2024
Автор, там ведь объезд есть уже и через саму Решитиловку вы ехать не будете, разве что специально заезжать
inna5577• 22 июня 2024
Ответ дляЛирика физика
Так, є, ще в царичанці є, але вони геть вже не такі, як колись
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляВера
Це я знаю, я б і заїхала. Але вже зрозуміла, що сенсу нема
Вера• 22 июня 2024
Ну сто лет назад там был базар.
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляinna5577
В Петриківку раніше заїжджала, але то до війни ще було
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляВера
Ну сто лет назад там был базар.
Ні, таке мені не підходить :) я ще не мандрую в часі :)
LyudaT• 22 июня 2024
Ответ дляinna5577
В Решетилвке нет дворов вдоль трассы.
inna5577• 22 июня 2024
Ответ дляLyudaT
В Решетилвке нет дворов вдоль трассы.
Автор едет киев- днепр, не умничайте не по делу
LyudaT• 22 июня 2024
Где-то там 100% базар, но в селах базары обычно с раннего утра и часов до 11.
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляLyudaT
От бачите, виходить не 100%, хоча за логікою повинен бути. Чи то знавці базарів не сидять на Порадниці :)
LyudaT• 22 июня 2024
Ответ дляЛирика физика
Та ні, базар є, тільки треба знати де він) місцевих можна спитати, коли заїдете. Якщо гуглити, то згадування ринку є)))
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляLyudaT
До речі, слушна думка, просто спитати у місцевих, дякую!
LyudaT• 22 июня 2024
Подивилась ще карту) логічно, що базар буде десь в районі вулиці Базарної.
автор Лирика физика • 22 июня 2024
Ответ дляLyudaT
Нічоссі, ще й провулок! От буде цікаво, якщо базара там вже нема :)