Апрель Ивановна• 23 июня 2024
Не можу завагітніти. Переживаю
Мені сьогодні 35 , маю сина 10 років . І за 10 наступних років жодної вагітності не настало . Робила купу діагностик , аналізів і все ідеально . Чоловік той самий , здоровий . Я мрію , марю дитиною останній рік прям дуже !
Час піджимає і починаю панікувати . Сьогодні дн а реву як дурна .
Дівчата , розкажіть свої історії , бажано з хепі ендом
Леопардові панчохи• 23 июня 2024
Ответ дляОбнимашкина
удивляюсь такой смелости....
В чому смілість?
whenallissaidanddone• 23 июня 2024
Зачем в 35 опять эти памперсы, коляски, кормление грудью или смеси в бутылках? Тем более, сейчас...страшно и дорого.
Голена блондинка• 23 июня 2024
А нравится когда ребенок вылазит из вас при родах или что конкретно? Что вам не дает покоя?
whenallissaidanddone• 23 июня 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мне 36, а я боюсь первого иметь
Уже и не спешите;))
Душа компанії• 23 июня 2024
Сину було 11, мені - 38 тільки мало виповнитись, коли я завагітніла. Той самий чоловік. Але чомусь раніше вагітність не наставала. Перед тим у мене змінився ритм життя, я вийшла на роботу. І через 4 місяці дізналась, що вагітна. Це був сюрприз. Зараз дитині вже 10 місяців, мені 39), чоловікові 43
Невгамовна шахиня• 23 июня 2024
Автор,я родила второго ребенка в 37,тоже почти 11 лет разницы между детьми.Но это было в спокойном и стабильном 2013м.Сейчас не решилась бы.
младокошкина• 23 июня 2024
Буває,в мене сестра так хотіла 2-гу дитину,що ще й на еко в 38 років пішла.Там не вийшло і заспокоїлася,більше не ризикнула.І причин ніяких.
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Відпустити ситуацію.
Вона 9 років була відпущена .
І ось останній рік я починаю переживати
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Гроші є , дуже хочемо немовля .
whenallissaidanddone• 23 июня 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мне 36, а я боюсь первого иметь
Поздно уже бояться. Если до 36 не решились, то и не надо вам ребенок. Вас будут с бабушкой путать.
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
Класс , а до цього чим займалися ?
Голена блондинка• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Гроші є , дуже хочемо немовля .
И что? Всем пофиг.
Душа компанії• 23 июня 2024
Додам до свого посту вище: я довго не хотіла другу дитину. Коли сину було 9, раптом захотіла. Але не прям фанатично. Я думала, якщо завагітнію, то так і буде, ні то ні. Я не очікувала кожного місяця вагітність.
І це сталось.
Позаземний розум• 23 июня 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мне 36, а я боюсь первого иметь
+1000%. Мені 37
Душа компанії• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Класс , а до цього чим займалися ?
Після народження першої дитини я займалась невеличким бізнесом у торгівлі.потім 5 років сиділа дома, шукала себе. І як тільки щось знайшла), настала вагітність. Але я роботу свою не покинула. Поєдную.
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Что это значит?
Напевне , вже малоймовірно що народите . Відсотків так 3%.
Сижуревувшоке• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Вона 9 років була відпущена .
І ось останній рік я починаю переживати
Больше не о чем переживать? Счастливая.
Апрель Ивановна
• 23 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Больше не о чем переживать? Счастливая.
А про що я можу переживати ? Ви так говорите , ніби це не важливо .
Экспертиза• 23 июня 2024
Спробуйте таки до репродуктолога походити з чоловіком. В мене знайома є,діти в один клас ходили,я бачу,шо вона старша,ми після урокків разом гуляли компанією.а потім озвучила,шо їй 53,я думала-45..також народили першу дитина зразу після одруження,а потім 20+ років не вагітніли,хоча здорові обидва. Старша донька вже універ закінчувала,народили ще хлопчика. Це така радість батькам,така рушійна сили і далі жити,працювати,бути щасливими
Сижуревувшоке• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Времена очень тяжёлые, есть о чём переживать. Если Вы конечно не в Украине находитесь, то тогда другое дело.
Обнимашкина• 23 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
В чому смілість?
не смущает война и будущее? Экономика и тп
Ну и тяжело по возрасту это всё
Носки на подтяжках• 23 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Якщо ви досі в Україні, то явно не умови не для дитини
Обнимашкина• 23 июня 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Мне 36, а я боюсь первого иметь
мне 41 не хочу и боюсь ))))
Обнимашкина• 23 июня 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Уже и не спешите;))
не завидуйте!
это её личное дело