Марс атакует• 23 июня 2024
Швидкі пологи
Дівчата, поділіться досвідом в кого були стрімкі пологи🙏 дуже хвилююсь, так як дитина низько і лікарка говорить що в мене саме так може бути. Начиталась в інтернеті, що це не добре, є погані наслідки як для дитини так і для мами. Страшно тепер капець як🫣
Сладко-соленая• 23 июня 2024
Знаю несколько случаев быстрых родов. Все хорошо у матери и детей (в одном случае - двойня, успели доехать до роддома только потому что первый ребенок попой шел)
Вредняжка• 23 июня 2024
А взагалі ’дитина низько’ може означати тільки те, що пологи вже скоро. Це не має відношення до тривалості самих пологів. І якщо вони у вас перші, то, скоріше всього, дуже швидко не буде.
Крихітка на всі• 23 июня 2024
У мене були. Все ок і зі мною, і з малим.
З одного боку був трохи подив і відчуття, що тебе обманули на курсах, де казали, що треба дихати і між переймами відпочивати (а тут, блін, одразу майже як одна перейма суцільна), а з іншого боку, все швидко і ти розумієш, що от от вже все станеться. Розумію, що в певному сенсі мені пощастило, бо народила швидко і сама. А не як кілька подруг, що довго мучилися з переймами і від того вже виснажилися та стомилися.
Але у кожного свій неповторний досвід, тут не вгадаєш.
Кубик Рубика• 23 июня 2024
Двоє діток,однакові пологи тривалістю рівно дві години.Не знаю чи це швидкі ,але якщо б пологи тривали довше,то я б не витримала просто.
Марс атакует
• 23 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
А як починались самі пологи?
Кубик Рубика• 23 июня 2024
Ответ дляМарс атакует
А як починались самі пологи?
Коліками в кишечнику,ніби спазми))
Мені здалось,що я щось не те з´їла.
Наверняка• 23 июня 2024
В мене були швидкі пологи, 3 години з початку легких болей, але з дитиною все ок
Пологи були легкі, Єдине, що до року погано спала ( спала, але недовго ) графік . Півгодини -Годину спить - дві-три гуляє … то важко , возила на мрт мозку, казали тиск і переросте. Переросла після року
СамавиховуюКота• 23 июня 2024
У мене в 13.00 в пологовому зафіксували 0 см шийку, слабкі перейми, а о 17.00 дитина вже була на мені. У 8 ранку потекли води, я не поспішала, ще в магазин заїхала, думала знову 25 годин народжуватиму, як перший раз)
Синди Кроуфорд• 23 июня 2024
В 5 год відчула так як тонус, потім додумалась засікти час, були однакові проміжки, поки зібрались і заїхали 6 год через 40 хвилин народила, можна було і не встигнути, але це були другі пологи, а перші на все 4,5 год
Марс атакует
• 23 июня 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Все добре було з малечею?
Lesik_2013• 23 июня 2024
У мене була стимуляція і швидкі пологи. Все нормально, але стрімкі пологи - це вважається ускладнення.