Телепузик• Изменено 23 июня 2024

Чужий кіт в саду, що робити з ним на ніч?

Дівчата, я закордоном. Маю свого кота, випускаю в загорожений сад, ми на першому поверсі живемо.
До мого кота став ходити сусідній, з сусіднього будинку, він меньший, то ж пролазить в загорожу. Хазяєва його в нас 2 рази ввечорі забирали, тобто знають де він може бути.
Зараз ніч, а він все в саду під вікнами. Що з ним робити? Запустити до себе на ніч чи краще хай там сидить?
Ща как дам• 23 июня 2024
Хай там сидить, знає ж дорогу додому

Меломанка Маланка• 23 июня 2024
Хай сидить. Піде додому сам
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Хай сидить. Піде додому сам
Та наче повинен знати, але це п´ятиповерхівки, не частні будинки, то ж не знаю чи дістанеться в квартиру.
После 18• 23 июня 2024
Хотите, чтобы вас посадили за кражу чужого кота?)
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Ну на улице переночует, не зима на улице.
После 18• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Это проблемы кота и его хозяев. Хотите проблем себе - забирайте ночевать)
Чай не пью, только кофе• 23 июня 2024
Вынесите им закуску и карты. Или домино.

Ванна Тазиковна• 23 июня 2024
вы в Германии ?
Балаболка• 23 июня 2024
С какой радости вы собрались брать чужого кота к себе домой?
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляПосле 18
Ну мені його шкода. На ніч 15 градусів. Він домашній, завсім молодий ще
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
вы в Германии ?
Ні
После 18• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Вы прикалываетесь?
буреЛОМКА• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Замёрзнет?
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Так он в шубе
Меломанка Маланка• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
15 морозу?
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляБалаболка
Він забігає за моїм, коли я свого хотіла забрати. І той слідом. Може боїться і хоче додому😔
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Он хочет с другом еще потусить
автор Телепузик • 23 июня 2024
Добре, хай ночує на вулиці. Сподіваюсь завтра заберуть
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
15 морозу?
Звістно ні, але мій в квартирі взимку підхватив цистіт

культУра• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
так возьмите на руки и отнесите его домой к соседям.
автор Телепузик • 23 июня 2024
От як так можна? Хазяєва сплять, його залишили на вулиці
Сирожено_пирожено• 23 июня 2024
Вам надо написать соседям записку, что кот у вас, и вы не хотели их ночью беспокоить.
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ длякультУра
Я не знаю точно який будинок і квартиру. Це неможливо нажаль
Морская свинка• 23 июня 2024
Хай сидить, не чіпайте тваринку)) моя також на самовигулі і до сусідів ходит у двір, сусідські коти до нас також ходять, навіть в дім можуть зайти вночі(є камери, через дах, двері на терасу завжди відкриті) і корм нашої киці похрумати)) як нікому не заважає які проблеми?
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляМорская свинка
Що буде ночувати на вулиці. В мене нема проблем, можливо у тої кицьки є
Морская свинка• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Котики спокійно цілу ніч можуть гуляти, а день відчипатися, особливо влітку, моїй 5 років, вона стерелізовона, вакцинована і чіпована, гуляє коли схоче, але саме влітку саме вночі гуляє, ось якраз ще о 8 вечора побігла, під ранок прибіжить скоріш за все)
автор Телепузик • 23 июня 2024
Ответ дляМорская свинка
Добре, дякую, заспокоїли .
Значит надо• 24 июня 2024
Если на коте нет адреса и контактов хозяев, то оставьте