Телепузик• Изменено 23 июня 2024
Чужий кіт в саду, що робити з ним на ніч?
Дівчата, я закордоном. Маю свого кота, випускаю в загорожений сад, ми на першому поверсі живемо.
До мого кота став ходити сусідній, з сусіднього будинку, він меньший, то ж пролазить в загорожу. Хазяєва його в нас 2 рази ввечорі забирали, тобто знають де він може бути.
Зараз ніч, а він все в саду під вікнами. Що з ним робити? Запустити до себе на ніч чи краще хай там сидить?
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Хай сидить. Піде додому сам
Та наче повинен знати, але це п´ятиповерхівки, не частні будинки, то ж не знаю чи дістанеться в квартиру.
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Ну на улице переночует, не зима на улице.
После 18• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Это проблемы кота и его хозяев. Хотите проблем себе - забирайте ночевать)
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляПосле 18
Ну мені його шкода. На ніч 15 градусів. Він домашній, завсім молодий ще
После 18• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Вы прикалываетесь?
буреЛОМКА• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Замёрзнет?
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Так он в шубе
Меломанка Маланка• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
15 морозу?
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляБалаболка
С какой радости вы собрались брать чужого кота к себе домой?
Він забігає за моїм, коли я свого хотіла забрати. І той слідом. Може боїться і хоче додому😔
julia-678c• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Он хочет с другом еще потусить
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
15 морозу?
Звістно ні, але мій в квартирі взимку підхватив цистіт
культУра• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
так возьмите на руки и отнесите его домой к соседям.
Сирожено_пирожено• 23 июня 2024
Вам надо написать соседям записку, что кот у вас, и вы не хотели их ночью беспокоить.
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ длякультУра
Я не знаю точно який будинок і квартиру. Це неможливо нажаль
Морская свинка• 23 июня 2024
Хай сидить, не чіпайте тваринку)) моя також на самовигулі і до сусідів ходит у двір, сусідські коти до нас також ходять, навіть в дім можуть зайти вночі(є камери, через дах, двері на терасу завжди відкриті) і корм нашої киці похрумати)) як нікому не заважає які проблеми?
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляМорская свинка
Що буде ночувати на вулиці. В мене нема проблем, можливо у тої кицьки є
Морская свинка• 23 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Котики спокійно цілу ніч можуть гуляти, а день відчипатися, особливо влітку, моїй 5 років, вона стерелізовона, вакцинована і чіпована, гуляє коли схоче, але саме влітку саме вночі гуляє, ось якраз ще о 8 вечора побігла, під ранок прибіжить скоріш за все)
Телепузик
• 23 июня 2024
Ответ дляМорская свинка
Добре, дякую, заспокоїли .