Саджу все зарання• Изменено 24 июня 2024

Записала дочку в табір і переживаю

Табір всього тиждень в робочі години (денний табір).
Але я щось переживаю. Бо ми за кордоном і в таборі всього буде 12 дітей (різного віку). Там якісь заняття, прогулянка.
Переживаю, бо є табір від школи, він через тиждень, а це табір інший, компанія вперше організовує і люди не чули про нього.
Розумію, якщо табір орендує приміщення школи (не нашої школи, це швидше технікум), то мало б бути все безпечно, але чомусь переживаю і накручую себе.
Ви б давали дитину?
Дочці 7 років, хоче йти. Альтернатива це просто сидіти тиждень дома (гуляємо ввечері, після моєї роботи)
Мэри Попкинс• 24 июня 2024
У вас один ребенок? И вы на нем зациклены?
В чем проблема отправить ребенка в дневной лагерь? Что там с ним может случится?

Ms. Искренность• 24 июня 2024
Дитина йде 1 день, не подобається - далі не ходите. В чому проблема взагалі?
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Бо це не гуртки, де на їх базі табір.
Я в такі б не боялась взагалі.

А просто невідома фірма вперше орендує приміщення і організовує табір
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляMs. Искренность
Не в страху справа. Якщо може щось трапитись - то хто буде чекати другого дня
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляMs. Искренность
А хоче не хоче якщо все ок - інша справа.
я заплачу 5 тис грн за тиждень, і це дороговато для 1 дня)
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Та я накручена з різних історій про викрадення..
Мэри Попкинс• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Вы в Германии что-ли? Только оттуда страшилки прилетали, но там же хахаль постарался.

автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
В Польщі
Мэри Попкинс• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
В Польщі
Там недосматривают за детьми?
У моих детей есть аиртеги на ключах, на всякий пожарный. Успокоитель маминых нервей))
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Там недосматривают за детьми?
В моєї нема ні телефона, нічого взагалі.
Ну і ключів в 7 років звичайно теж.
Вона маленька
Рожева юбка• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Так вы за границей? Или в Украине?
Запишите в любой другой, который организовывает более ’старая’ фирма
А может этот наоборот люди из Украины открывают, начинают, поддержите
Love_Love_Love_• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ну і ключів в 7 років звичайно теж.
Вона маленька
Маленька для сучасних гаджетів і ключів?
Чесно, краще нехай ходить з вами на роботу все літо
Рожева юбка• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ну і ключів в 7 років звичайно теж.
Вона маленька
Купите ей телефон
Кили и Манджаро• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ну і ключів в 7 років звичайно теж.
Вона маленька
Я теж така ж перелякана, автор, як і ви. Не знаю як би я робила. Перший день може взагалі б поруч була б. Ну і телефон треба, щоб мала. Хочаб кнопочний . Вони не дорогі.
Кили и Манджаро• 24 июня 2024
Я відправляла малу в 9 років в лагерь на море. На тиждень. Фірма , яка організовувала, займається цим вже не один рік. Але то був треш , а не лагерь. На території один кіоск зі всяким простроченим мотлохом, їжу треба було добувати в бою( був шведський стіл типу). В кімнатах жуки табунами бігали. І спала мала на підлозі, бо ліжка не вистачило. Жодної розваги, які обіцяли - не було. Цілими днями вешталися навкруги . До столової треба було добиратися на собаках три дні. Працівники постійно незадоволені і вічно гарчали на дітей. .Ще і приїхала в одному сандалі. Бо каже: тьотя сказала, що ми не встигаємо його знайти і так їдь. Колись потім вишлемо поштою. Короче довгоіснуюча фірма ще ні про що не каже.
Замрійлива• 24 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
я тоже когда была в лагере, мальчишки закинули мой сандаль на крышу и мне не в чем было ходить ((
Дело было давно• 24 июня 2024
Ответ дляЗамрійлива
А я забыла в Артеке свои крутые для 1994 года кроссовки. Я в поезде не спала, очень переживала, они были дорогие, боялась что мне сделают родители за это. Мне ничего не было. Но, кажись, та пережитая тревога и сожаление о потери до сих пор на мне отражается
Пэрисхилтонша• 24 июня 2024
Купите что-то для связи.
Поговорить с ребенком, чтоб территорию не покидала
Оце так цабе• 24 июня 2024
Ну это типа как школа, только без уроков. В школу вы же как-то будете отдать (или уже отдали). Пойдите и узнайте что и как у них организовано . И да, купите ребенку хоть какой-то телефон для связи. 21 век как никак.

Гигиенишвили• 24 июня 2024
7 лет очень рано для лагеря
Потужна махіна• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Бо це не гуртки, де на їх базі табір.
Я в такі б не боялась взагалі.

Тоді питання до Вас: навіщо Ви записали дитину в такий «табір», про який нікому нічого не відомо ?
Потужна махіна• 24 июня 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Цікаво… а Ви коли про все дізнались ? Вже коли донька приїхала додому чи спілкувалися по телефону під час її перебування там ?
Кили и Манджаро• 24 июня 2024
Ответ дляПотужна махіна
Вже коли приїхала. Бо телефон вдень забирали, а коли давали час на дзвінок, то стояли над головою.
Зілля до весілля• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
В Польщі
Не отдавайте
Зілля до весілля• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
В Польщі
В Польше дети с 8 лет сами и гуляют и дома сидят,
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляЗілля до весілля
І що?
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Яке це має відношення до табору?
Все будет, но потом• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Бо це не гуртки, де на їх базі табір.
Я в такі б не боялась взагалі.

Майже при кожній церкві є табір. В нас так. І все норм) Правда, діти, майже знають один одного, може тому і простіше.
автор Саджу все зарання • 24 июня 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
о дякую, попитаю в церкві.
просто я з дочкою в чужій країні - і по табору, де від школи - нема питань.
табір з роботики в школі, яка є по різних містах Польщі - теж ок, хоча я нікого не знаю там.
А це просто фірма, яка займається всякими таборами, в фб коментарів навіть нема. Може там все і ок (я на 99% впевнена), просто той 1% не дає спокою
Крихітка на всі• 24 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
И сколько же историй краж детей из дневного лагеря? Главное объяснить ребенку чтобы без разрешения никуда не отлучалась.