Тектологиня 80lv• Изменено 24 июня 2024

Как вам фото нашей учительницы?

Это классный руководитель моего ребёнка.
Вижу фото, испытываю шок.
Дело не в купальнике, а в подаче, ещё и палец во рту.
Кросівки оригінал• 24 июня 2024
Автор би тріснула від жаби як би ще поряд був з вчителькою бокал аперолю 🤣🤣🤣

Коли люди зрозуміють що в соц мережах це приватний простір, не хочеш дивитись сказала пака і вийшла)))

Каяспер• 24 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Ну так смокчіть що хочете, ви тут до чого. Мова йде про вчительку. Щоб щось смоктати на людях багато мозку не треба
А вона що не людина
Чи разом з роботою вчителя на лобі татуювання роблять Вчителька
Хоче і смокче пальця
Вона цим вас аж ніяк не чіпає, а от ви прям скаженієте, лікуйтеся
Сонячний день• 24 июня 2024
Ответ дляКаяспер
А вона що не людина
Хоче і смокче пальця
Жінко, ви в собі? Це вас щось дуже зачепило, що ви оскаженіли свою пораду використайте- лікуйтесь
Майструю крила• 24 июня 2024
Ответ дляБлиск думки
Здоровое общество видит на этом фото женщину в довольно таки скромном купальнике, отдыхающую на природе
’Здоровое’ общество висуває для всіх його учаників (громадян) ОДНАКОВІ вимоги до етики і моралі.
Чому приміром жінці-судді не можна викладати фото у купальнику, а жінці-вчительці навпаки можна, навіть засунувши пальця у рота?
Томатико• 24 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
У мого сина ( 8 років тому) в молодшій школі була класна керівник з татуюваннями ( тоді це було дуже сміливо) і своїм особливим стилем одягу. У неї було багато шкіряного одягу. Їздила на величезному позашляховику. Діти її дуже любили, а вона їх. Фото, до речі, також публікувала і публікує відверті. Але у вашому випадку це неприємно споглядати, а наша дуже красива і фото її гарні.
покажите
Мадам Тю-лю-лю• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ой мляяяяяя
Шо красивого у фломастерами мальованому тілі
Тьфу тьфу
Гидота
Її тіло- її діло як кажуть.
П.с. в мене татуювань нема
МУСЯкомарова• 24 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
З чого ви взяли, що я боюсь?
Я відчуваю зовсім інші емоції.
зависть ;)

Та легко!• 24 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Так, але з цієї сторінки вона викладає фото дітей, інфо по заходах у класі, в шкільній групі.
Тобто, не прям приватна-приватна.
так и читайте про школьные мероприятия, а не по её фотографиям лазьте
Точная копия плова• 24 июня 2024
Я після закінчення університету пішла викладати. Скажу чесно, дуже зобов*язує ця професія. Викладала в коледжі, йду в кафе з чоловіком і думаю, хоч би не зустріти там студентів. А так любили ми ще в нічні клуби їздити (мені 22, чоловіку 24 було), довелось теж забути. Професія зобов*язує вести себе ’солідно’. Не те щоб купальник не одягнути, але не викладати в мережу фоточки з алкоголем, голяка, нецензурою якоюсь...Кароче, звільнилась і лише через пару років видихнула...
У вас на фото ніби нічого страшного, але вам вирішувати...
Скіфська пектораль• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну, задумалась, прикусила палец.. А проблема в чём? Учитель не человек что ли?
бо це у Вас ’задумалась, прикусила палец’. А автор відразу приміряла на себе і асоціація у неї в міру власної розпущеності
Скіфська пектораль• 24 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Навіщо це викладати в фб?
а навіщо ви тему виклали тут?
Невгамовна• 24 июня 2024
Ну такое, капець. Прастя
Сонячний зайчик• 24 июня 2024
Автор, вам пора до психолога.
Якщо вас щось тригерить в іншій людині - значить, це ваш комплекс і ви їй заздрите, хоча намагаєтесь прикрити це високими моральними принципами.
Люди геть подуріли зараз
Ви мені нагадуєте певну категорію людей, які зараз ходять по чужих соц мережах і ’поріцають’ всіх, хто в військовий час сидить в гарних ресторанах чи десь відпочиває в Буковелі. Такі люди і без війни ніколи не могли собі дозволити ресторан чи хороший відпочинок, але якби вони щось комусь раніше предьявили - то їх би просто обізвали ніщєбродами й посміялись.
А тепер вони якоби прикриваються високими моральними принципами, й намагаються здаватись кращими - от я ’бідний і скромний’....і толку?

От жінка на фото звичайна, не сексі, просто хоче здаватись спокусливою, а вас так понесло. А якби там була дійсно хот штучка?
Насправді - ви її принесли сюди, бо ви її БОЇТЕСЯ)) Чого ? Бо вона являє загрозу для вас, бо може привернути увагу вашого чоловіка чи сина.

Бо ви собі заборонили сексуально виглядати й пхати палець в рота.

Бо ви теж хочете такі фото, але не маєте сміливості.
Якось так)
Невгамовна• 24 июня 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Я не лізу в її особисте, вона сама це виставляє на сторінці, на якій тісно пов’язана з учнями.
Автор, поддержу Вас. Она - тупая курица. В нормальные компании например ни на какую должность не берут, если в открытом доступе такие фото. Со школы ее следует уволить. Она может хоть голой фоткаться, но при ее профессии - это не должно попадать на обсуждение общественности. Если она настолько тупая, что не понимает элементарного, то ей в проститутки, а не учительницей ошиблась профессией
Невгамовна• 24 июня 2024
Ответ дляТа легко!
Эти фото в свободном доступе - это дно для преподавателя
Сонячний зайчик• 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
В нас в школі були прєподаватєлі - 99 % - закомплексовані й зашугані тьотки, ображені на життя й бажаючі, щоб діти виросли такими як вони.
І була одна вчителька, яка завжди була весела, виставляла подібні фото з Чорного моря і могла запросто пожартувати з дітьми...
Вгадайте - кого діти обожнювали й добре знали предмет, а кого - ненавиділи?

Вгадайте - хто в результаті почав зустрічатися з дуже заможним батьком одного з своїх учнів і в результаті - покинув школу й має тепер свій відомий бізнес, а хто - так і працює на ставку і далі ненавидить життя?
Жерица ночи• 25 июня 2024
Автор, скажіть чесно, справа не в ній, а в мужику на задньому фоні?
Пилосмок працює• 25 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ой мляяяяяя
Тьфу тьфу
Гидота
Я не писала, що тату красиве. Я написала, що вона красива. В тим більше, що гидота, чи ні це думка індивідуально кожного.
Свідок Перемоги• 25 июня 2024
Ответ дляCopy-Paste
Норм фото
А мне одной на заднем фоне януковощ в жёлтых труселях привиделся?

Пилосмок працює• 25 июня 2024
Ответ дляТанго утрьох
Думаю что если работает в школе с детьми надо немного другого формата фото выставлять,так как на страницу может войти кто угодно и можешь по ом себя неловко чувствовать,НО ЭТО НЕ ПРО ЭТУ ДАМУ НАВЕРНО
.
Пилосмок працює• 25 июня 2024
Фото, дійсно, провокативні. Посил кожен для себе розуміє. Але і на це вона має право. Вона вільна людина. Я вважаю, що це фото не може бути приводом обговорення та публічного засудження. Дуже сподіваюся, що інформація дійде до власниці цього фото і вона цю справу так не залишить.
Авторе посту, працюйте над собою, а не засуджуцте когось. Від вас віє запахом савдепії, токсизму та душнілства...
автор Тектологиня 80lv • 25 июня 2024
Ответ дляСонячний зайчик

З батьком учня? 😂 стала його коханкою?
Привіт з ботойбіччя• 25 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Я так розумію що ви хоч завтра готові на її місце в школу вийти? І виховувати натовп маминих бубочок за 10 тисяч гривень в місяць?
Виходьте, покажіть справжній приклад!
Mrs.Sexuality• 25 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Автор, скажу так

Коли я працювала в школі і вчителі викладали такі фото, особливо молоді вчителі

То учні починаючи з класу сьомого, хлопці ходили і непрілічно виражалися про вчительку, вплоть до Я би її ви-бав.

Про повагу більше не йшлося

Най це її приватна справа, але...
Хлопці в 7 класі язиком би в...ли і кущ во дворі.Бо їба..а чухається
Сонячний день• 25 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Виходьте, покажіть справжній приклад!
Які 10 тисяч, ви десь застрягли. Вчителі отримують від 15+надбавки, наш класний керівник в приватній розмові казала, що зп після підвищення складає 28т в неї стаж 15р, + є репетиторство з математики суму не знаю, 2 місяці відпочинку, але робота складна, як і будь де
Привіт з ботойбіччя• 25 июня 2024
Ответ дляСонячний день
Для молодого спеціаліста? Без звань та стажу? Дуже сумніваюся.
І я так розумію ви на місце вчителя не сильно хочете йти, тільки пропонуєте їй звільнитися та йти в проститутки. Ви особисто готові йти замість неї? І подати приклад гідного вчителя?
Сонячний день• 25 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ну ви і фантазерка, не приписуйте мені ваші фантазії. Я нічого не пропоную, а лише дала коментар щодо зп. Навчіться читати уважно і так, я не планую йти на цю посаду, бо маю диплом магістра банківської справи і працюю за фахом
Невгамовна• 25 июня 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Виходьте, покажіть справжній приклад!
Вы правда считаете, что ´это´ может учить детей? чему?
Сонячний день• 25 июня 2024
Ответ дляНевгамовна
Вона просто фантазерка, бо якщо б це була вчителька її дітей, то її б це напевно обурило, а так чиясь чужа то нехай викладає що хоче. Подвійні стандарти в дії