Українська зірочка• 24 июня 2024
Когда идете к стоматологу
У меня как то в основном когда начинает уже болеть(
Результат:
вже голосів:
23 (53.49%)
Регулярно, даже если не болит
14 (32.56%)
Иду когда побаливать начинает
6 (13.95%)
Когда боль невыносима
Дело было давно• 24 июня 2024
Коли вже дах рве від болю. Але потім автоматом хожу довго і лікую все, що роками треба було лікувати. Потім роками знов не звертаюсь.
Їжак в панчохах• 24 июня 2024
жоху раз на пів року на чистку, лікар також робить огляд
ну й екстрено якщо - тут ні хто не застрахован, не чекаю, є проблема - йду і вирішую
Українська зірочка
• 24 июня 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Сколько чистка стоит у вас?
МЧСница• 24 июня 2024
Обычно при боли или вижу, что что-то не так с зубом. Последние раз за компанию с мужем, у него капремонт всего вообще, а я КТ решила сделать, чтоб понимать что там. В итоге киста на одном и воспаление, оба зуба после лечения (3-5 лет назад), но не все каналы запломбированы были(
Їжак в панчохах• 24 июня 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Сколько чистка стоит у вас?
1100-1200 десь так останній раз
Я на хвилинку• 24 июня 2024
Коли є гроші - хожу регулярно))
А якщо щось непокоїть - тоді йду терміново
Чупокабра• 24 июня 2024
Не хожу к стоматологу годами. Один раз ночью зуб у меня болел так, что я думала, утром побегу записываться к стоматологу. Куда там. С тех пор прошло уже лет 6, а к стоматологу я так и не сходила
кнопкодав• 24 июня 2024
Періодично дивлюсь зуби дітей,як бачу потребу йдемо,свої рідше лікую,за наявної потреби.
Хвильоватиша• 24 июня 2024
Хожу два раза в год на чистку. За последние 5 лет один раз нужно было и подлечить начало кариеса.
Админко• 24 июня 2024
Як тільки треба - так і біжу. Занадто дорого я заплатила за свої гарні зубки, щоб дотягувати до сильної болі. В мене довга щоденна гігієна, рз на півроку стабільно ходжу на огляд.
Я пані прохана...• 24 июня 2024
Раніше не ходила навіть ,коли боліло. От зараз розгрібаю ,постійно ходжу і витрачаю багато коштів. Була повною дурою