Пані з калабані• 24 июня 2024

Чи використовуєте ви масаж чи самомасаж для зняття стресу та напруги?

розкажіть, що робите, як робите? можливо є хороші девайси?
Намазюкана нішою• 24 июня 2024
Нет

Мамина корзиночка• 24 июня 2024
Так массажист нужен, девайсы тут не помогут
ПрипоРошенная• 24 июня 2024
Я іноді хожу на масаж спини і шиї, бо мій стрес саме в шийнно комірцевій зоні сидить
Секретница• 25 июня 2024
Самомассаж только лица получается. Шею, спину массажировать- это издевательство.
maya108• 25 июня 2024
В мене ось такий: https://bt.rozetka.com.ua/ua/supretto_5866_0001/p2... . Купила його після того, як побачила на одному з курортів на закарпатті, що пропонували сеанс массажу за 100 грн саме за допомогою такого массажеру. Тоді ще його ціна була 500 грн максимум.
Мені подобається. Після цілого дня сидячою роботи за компьютером саме те що треба!
maya108• 25 июня 2024
Ще є аплікатор ляпко https://lyapko.ua/ua . Кладу між лопатками та мене з ним вирубає просто. Але до цього треба прийти, бо спочатку больові відчуття, які треба перетерпіти. рекомендую)
Залетна Я тут• 25 июня 2024
Да, хожу к остеопату, иначе спине капец
Залетна Я тут• 25 июня 2024
Ответ дляmaya108
А у вас нет родинок на спине?