Сиамская сороконожка• 25 июня 2024
У вас зараз теж ПриватБанк зробив ліміт на оплачу частинами?
Раніше було завжди 100000 грн на оплату частинами
А зараз 0
Аль де Барановна• 25 июня 2024
автор, оплата частинами це ваш кредитний ліміт на картці універсальна, по суті. Може вам його урізали? точніше ліквідували?
Ашотакоя• 25 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
У мене кредитний ліміт одна сума, а на оплату частинами інша, набагато менша.
пАлАвинкА• 25 июня 2024
Навпаки підняли і суму кредиту на картці, і суми на оплату частинами. Я прибираю, вони добавляють..
Сиамская сороконожка
• 25 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Я хочу в Фокстрот і купити холодильник на оплату частинами
Пише ліміт 0
Чеширская кошечка• 25 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Не завжди. В мене був період, коли ліміт 75 тис, а оплата частинами - 0. Досить довго і ще до 2022 (тобто не через війну). Можливо й можна було тоді його підняти, але мені не треба було.
Ашотакоя• 25 июня 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Самому можна тільки кредитний ліміт піднімати?
Оплату частинами ні? Сам банк її встановлює?
Чеширская кошечка• 25 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
Я пишу - не знаю) Мені не треба було, а потім оплата частинами з´явилась сама.
Баба Йога• 25 июня 2024
У них глюки. Мне тоже прислали - ваш лимит 0. Я ничего не планировала покупать, поэтому все равно. На следующий день - день добрый, ваш лимит вернули и подняли.
Если срочно надо, зайдите в отделение любое
Пищалка• 25 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
Можно и самому,но не факт,что одобрят.
Вакцениро Вона• 25 июня 2024
У меня полгода назад забрали оплату частями, после того, как я выплатила раньше срока предыдущую. Сейчас кредитный лимит 100 тыс, а оплата частями 0