Дай подивлюся• 26 июня 2024

Нормальні чи ні задали питання на співбесіді?

Спочатку запитали про наявність братів/сестер, а потім і де вони працюють.
А також цікавилися з ким я проживаю вдома.
До роботи, ця інформація взагалі немає відношення.
Чи це нормальні питання, на вашу думку?
Якщо ні, то що б ви відповіли?
Результат:
вже голосів: 258
228 (88.37%) Не стосується їх
30 (11.63%) Нормальні питання
А ось і я• 26 июня 2024
Ответ дляУжгород
Реальная мотивация проста , как спинка минтая - на работу люди ходят для того , чтобы зарабатывать деньги . Не более того .
Це ваша особиста мотивація, у всіх людей, вона різна. В нас, нажаль відсутня культура найму, структурованість компаній та кар´єрні плани, тому ці дивакуваті питання та абсолютно нелогічні оголошення про найм не зникають. Туди ж відсутність зворотнього зв´язку та не вміння реально оцінити можливості обох сторін. Але це довгий процес.

Сиамская сороконожка• 26 июня 2024
Питання, яка робота. У більшості немає відношення, але я подібну інформацію уже при прийомі на роботі заповнювала для відділу безпеки. Але там і робота була така, що це ок подібні речі питати)
Мамин тріль• 03 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Ви першому зустрічному розповідаєте, де працюють ваші рідні?
Первые встречные не задают мне таких вопросов