Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 июня 2024

Сон, допоможіть зрозуміти до чого це

Приснилося , що в мене виросли відростки копит на ногах. І я з ними ходжу. А чоловік каже фу, піди зроби операцію, хай їх удалять.
До чого це, може хто знає?
Дюагональ• 26 июня 2024
Вы вступили во что то запрещённое, что то сделали, может ритуал магический. Может просто думали злое. В общем, сделали что то не хорошее

автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 26 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Можливо це якийсь тягар на душі з яким я зараз живу...
Дякую.
Дюагональ• 26 июня 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую.
Да, возможно.
Хочу вам сказать, что все тяжести и неправильные поступки приносят болезни и разрушения планов. Сны, как предупреждение, что идем не туда, делаем не то, и приведет это все к плохим последствиям.
Поэтому лучше от этого избавиться, чем быстрее, тем лучше. Покаяться, если сделали плохое, попросить прощение
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 26 июня 2024
Ответ дляДюагональ
Да, возможно.
Обида в мене є. І я важаю що маю право ображатися . Бо так не має бути.
Покаятися так треба. Але тільки перед Господом. За те що ображаюся.
Дуже вдячна вам
Украиночка• 26 июня 2024
А я бы это растолковала, как проблемы с партнером получить обман от него, возможно даже измену
автор Люблю ХОЛОСТЯКА • 28 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Може і так, бо в мене ця образа на партнера ,по роботі. Він ставиться до мене несправедливо, зверхньо, з садисткими замашками. Так не повинно бути.
З одного боку, хочу щоб він це зрозумів. А з іншого, я не можу змінити людину. То значить мені треба змінити щось в собі. Що саме? Ігноріти , виходе тільки на деякий час. А потім ця проблема знов , тільки ще гірше. Може не вступати в ніяки розмови з ним? То шо, значить не вітатися теж.
Звичайно ж, дорослі люди це вирішують по дорослому, поспілкувавшись один з одним.
Тільки я не хочу. Тому що , бачу перед собою горду, егоістичну людину який думає що правий. І ось, я собі думаю, нашо мені цей ....., щоб я тратила на нього свою увагу.
В світі легше, пішла і забула, а тут приходиться , бо робота.