Вам телефонограмма• 26 июня 2024
Купила браковане взуття
Вперше зіткнулась з такою ситуацією. Не знаю що робити.
Замовила в Інстаграмі пару босоніжок накладеним платежем. На пошті приміряла: все підійшло по розміру ідеально, трошки походила, почула скрип, але вирішила що то підошва об плитку на підлозі. Вдома міряю - не можливо ходити, взуття скрипить . Написала продавцю, морозиться типу треба було на пошті одразу відмовлятися. Але ж я на пошті не ходила практично , дивилася тільки щоб розмір і повнота підійшла.Що можна зробити в такій ситуації? Куди звертатися?
Как_б_не_так• 26 июня 2024
К мастеру обуви. Пусть советует что-то. Продавцу инста помойки вы ничего не докажите
Чай не пью, только кофе• 26 июня 2024
По закону 30 дней гарантии на обувь. Но инста продавец конечно отморозится. Покупайте в сетевых магазинах и не будет проблем.
Что вы можете сделать сейчас, написать отзывы о продавце везде, а свои несите в ремонт обуви, что то придумают
Крошка Енот• 26 июня 2024
на НП є така штука як легке повернення, наголошуйте на своїх правах як покупця, навіть якщо це існта, це дефект який при примірці на килимку виявити неможливо
Вам телефонограмма
• 26 июня 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я їм відправлю назад взуття, а вони мені не повернуть кошти((
Вам телефонограмма
• 26 июня 2024
Я їм писала вже декілька разів, спочатку вони відповіли, що чекають відповіді від виробника. Зараз , коли я наголошую на повернення, вони просто читають і мочать...
Крошка Енот• 26 июня 2024
Ответ дляВам телефонограмма
ну що вам порекомендувати...який толк що ви зараз зі взуттям якщо ходити в ньому неможливо..наголошуйте на законі, що вони його порушують..якщо там дійсно брак, вони мають їх забрати на ремонт, якщо вони вже ношені чи компенсувати вам ремонт
Уси Пуси• 26 июня 2024
Інста - це дно. Нікому і нічого ви там не докажете. Будете виписувать, то вас заблочать просто і все.
Вам телефонограмма
• 26 июня 2024
Зателефонувала по номеру телефону, який вказано як відправник, відключено(( ні у вайбері, ні в телеграмі немає такого абонента((( де мені про них залишити відгук? В Інсті у себе вони одразу видалять комент і заблокують((
Вам телефонограмма
• 26 июня 2024
Дівчата, у них 154 тис. підписників…купа гарних відгуків…от як так…