Кондуктор автобуса• 26 июня 2024
Знак «Діти» на автобусі який перевозить дітей на екскурсію
Відсутній на автобусі. Кажуть «Перевізник має всі відповідні документи, проте під час війни не виставляє знак, аби не привертати додаткової уваги.»
Ви таке розумієте? Як це повʼязано? Київ.
Спілий баклажан• 26 июня 2024
Такі надписи орків тільки провокували, коли евакуація була. А я не розумію,чим діти важливіші дорослих. Всі рівні
Пи Пи Пилюля• 26 июня 2024
Я думаю це о треба робити по правилам і по закону. Подзвоніть в ДАІ і дізнайтесь наскільки вірні дії перевізника
Пи Пи Пилюля• 26 июня 2024
Ответ дляНе служанка
А що той знак вирішує???
Є вимоги правил дорожнього руху. як ви думає чи можна ігнорувати ті чи інші правила?
Не служанка• 26 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Які правила!!!
Це інформативний знак для інших учасників руху як каблук чи ’’у’’ і тому подібні наклейки
Пи Пи Пилюля• 26 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Які правила!!!
ПДР 23.1 вивчайте
Не служанка• 26 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
ПДР 23.1 вивчайте
Так які він дає привілеї на дорозі?
Чи як наявність знака підвищує професійність/відповідальнсть водія?
Пи Пи Пилюля• 26 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Так які він дає привілеї на дорозі?
Як мінімум це сигнал що водій чи фірма перевізник ігнорує ПДР, а ще й бреше, кажучи що під час воєнного стану не використовують цю табличку
Мульйонерша• 26 июня 2024
Т е. Если в автобусе взрослые, можно подрезать , а с детьми нет?
Всегда удивляет зачем на машину такой знак цепляют.
Мульйонерша• 26 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы думаете ему сложно табличку налепить?
Мульйонерша• 26 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
ПДР 23.1 вивчайте
Вы думаете автобус поломан и его буксируют с детьми?
ПДР України 23.1 Буксирування та експлуатація транспортних составів
Чеширская кошечка• 26 июня 2024
Ответ дляМульйонерша
Бо в пдр прописані правила перевезення дітей. От тільки там про автобуси написано (де дітей групами перевозять), не про власні авто..
Чеширская кошечка• 26 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Так які він дає привілеї на дорозі?
Тобто правила зроблені для того, що б їх порушувати…?
Marinamariana• 26 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
А что стреляли по этим автобусам или проверяли более рьяно?
ФрекенБок• 26 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Так які він дає привілеї на дорозі?
Перевізник дітей має обмежений швидкісний режим, навідь на тих відрізках де можна їхати з великою швидкістю, і ТЗ що є учасниками дорожнього руху мають це розуміти за допомогою відповідного знака.
Кондуктор автобуса
• 26 июня 2024
Ответ дляМульйонерша
Потому что дети не взрослые и могут выбегать на дорогу при остановке автобуса, посадки/высадки! Мозги еще недоросли.
Мульйонерша• 26 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
учителья в любом случае должны организовать хорошую дисциплину и не выпускать на дорогу. Или парковаться в специальных местах.
Но все же странно прикрываться войной, тем более в Киеве не эвакуации, при чем тут война. А табличку поставить секунда дела.
Кондуктор автобуса
• 26 июня 2024
Ответ дляМульйонерша
Все равно єто дети 5-6 лет. Недавно моя толкгула ребенка с бетского стульчика, у того перелом ключицы. Доля секунды!