Задолбулька• 26 июня 2024
Агенства сур.материнства выпрыгивают из тр...сов,
так рекламируют свои недоуслуги.
А вот взгляд на это все изнутри.
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Яке Вам діло до того, що зі своїм тілом робить дуже нерозумна стороння жінка?
Можно я вам отвечу?!
Для того, чтобы понять и познать ответ на этот вопрос, вам надо еще очень много изучить информации.
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляНетутешня
И?
Это многого касается. Аборты к примеру.
Курение, наркотики, алкоголизм, пластические операции и многое дркгое - это все может иметь последствия. А может не иметь. И каждый идёт на этот риск осознанно.
Это многого касается. Аборты к примеру.
Ну про усвідомленість ви трохи перегнули. А так вірно
ХикориДикори• 26 июня 2024
ЭКО, аборт, выносить и родить 5-10 детей - это тоже издевательство над организмом. Запретить?
ХаДиДиШь• 26 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Может кто в теме. Моя гинеколог мне как-то в разговоре упомянула, что одна из ее клиенток была сурмамой, и вот не признавалась до конца, плохая такая. Так вот, вопрос - ведение беременности отличается у них? Зачем ей нужна была эта информация?
Клиенток?
может пациенток? Ну сидят они на дуфастоне, чтобы не сорвалось. В принципе никто не знает, чем заканчиваются приёмы гормональных препаратов. Для некоторых норм, для других онко.
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
я так поняла вы представитель компании рекламодателя?
не все мечтают только нажиться на согражданах
быть добрым, щедрым, помогающим другим- это очень приятно
І скільком потенційним сурогатним матерям Ви вже допомогли? Яку суму в у.о. роздали, щоб бідним жінкам не довелось «примусово» вагітніти і потім боротися з наслідками виношування чужої дитини?
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Можно я вам отвечу?!
Можна, відповідайте
ХаДиДиШь• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Жінок ніхто не примушує ставати сурогатними мамами
Бідність змушує. В повії теж йдуть не від хорошого життя
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ви вже взяли хоча б двох-трьох бідних жінок на утримання, щоб їм не довелось ставати сурогатними матерями або повіями?
Ласкове телятко• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Ну недоагенству не мешало же вчера целый день созывать женщин.
Так здесь работают промо публикации, любые. Человек оплачивает рекламу и тема весит всегда в начале ленты, не опускаясь вниз.
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Рішення з крайньої бідності - це не про добровільність. Ви можете заперечити, що робота на касі в АТБ це теж з бідності. Але в СМ використовується ресурс тіла жінки за копійки. Це не порівняти з роботою в АТБ.
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Чому про дитину ніхто не пише?? Форумчанкам щось відомо про пренатальну психологію? Дитина чує серцебиття і голос «матері» ще в утробі.
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ага. Про бога ще розкажіть
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Жінці нічого не заважає працювати в АТБ, або знайти іншу роботу замість сурогатного материнства.
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Сподіваюсь ви це вже зробили.
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
До чого ці коментарі? Пропонуєте дозволити таке, щоб жінки в бідності не жили? Наркотики теж вільно продавати дозволимо? Там теж людям гроші треба, а ви ж їх утримували не будете
Личко Невеличке• 26 июня 2024
Ну почему агентства ’выпрыгивают’, вроде как понятно. Есть спрос, есть предложения, это работа. А вот почему вы выпрыгиваете? решили, что умнее других? Кому интересна эта тема, сам разберется.
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
І що?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
Ага. Про бога ще розкажіть
Причому тут Бог? Пренетальна психологія це не релігія
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
І що?
Пох уй на дитя? Воно товар чи що?
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
То всиновлювати теж не можна?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
То всиновлювати теж не можна?
Що встановлювати?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
То всиновлювати теж не можна?
Всиновлення інша річ. Там біологічна матір виношує дитину і нова сімʼя дитину приймає. СМ зовсім інша річ з психологічної точки зору
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я хочу дізнатися про конкретно Ваше вирішення проблеми сурогатного материнства? Ви хоч одній такій потенційній матері допомогли фінансово? Чи просто засуджуєте її збоку в своєму білому пальто?
Незнакомлюся• 26 июня 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви думаєте не розуміють?
Тіло жінки - це виключно її справа.
Вы думаете ВСЕ ПОНИМАЮТ все риски?
Потом самадура и обработанный материал
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ну якщо не порівняти, то чого обирають найлегший спосіб отримання грошей, а не ідуть працювати в АТБ? Може тому що за 9 місяців вагітності вона отримає 6- річну зарплату АТБ ще й повне утримання в ці 9 місяців?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Причому тут фінансова допомога? Вам заїло на цій темі?
СМ має бути заборонено.
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Пох уй на дитя? Воно товар чи що?
Дитина буде жити в сімʼї, де вона дійсно бажана. Чому це погано?
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Это не работа. Это бизнес. Вам следовало бы разобраться с понятием ’работа’.....
Что-то вас тригернуло не по-детски.
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
🤣 то ж всиновлюють теж не ті, хто виношує. Ви ,як та русня:’ єта другоє’. А воно ж те саме
Ви вже вирішіть.
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Сподіваюсь ви це вже зробили.
Ні. Але я нікого й не відмовляю. Чуже тіло - не моя справа.