Задолбулька• 26 июня 2024
Агенства сур.материнства выпрыгивают из тр...сов,
так рекламируют свои недоуслуги.
А вот взгляд на это все изнутри.
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Всиновлення інша річ. Там біологічна матір виношує дитину і нова сімʼя дитину приймає. СМ зовсім інша річ з психологічної точки зору
Чим відрізняється. Всиновлюють дітей з народження. Ви не знали?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляТоска в носках
Дитина буде жити в сімʼї, де вона дійсно бажана. Чому це погано?
Тому ніхто не досліджує вплив пренатальногл періоду і раннього періоду дитинства у таких дітей. Бо бабки крутяться в цій сфері шалені. Нікому не треба такі дані. Інакше люди вибухнуть і лавочка прикриється
Личко Невеличке• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Это не работа. Это бизнес. Вам следовало бы разобраться с понятием ’работа’.....
Что-то вас тригернуло не по-детски.
Тупые параноики тригерят нормальных людей, ничего в этом необычного. А вот вас что тригерит? Так и не ответили?
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
🤣 то ж всиновлюють теж не ті, хто виношує. Ви ,як та русня:’ єта другоє’. А воно ж те саме
Ви вже вирішіть.
Воно не те саме, думаю ви це мали б розуміти. А ні, то почитайте англомовний інтернет на тему психології одного і іншого. Тоді ще раз пишіть тут.
Міряю від одиниці• 26 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Одинично їх всиновлюють з народження
Синиця у спідниці• 26 июня 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Клиенток?
может пациенток? Ну сидят они на дуфастоне, чтобы не сорвалось. В принципе никто не знает, чем заканчиваются приёмы гормональных препаратов. Для некоторых норм, для других онко.
В частной клинике нормальная практика называть всех клиентами. Да, спасибо, наверное поэтому она возмущалась
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Всиновлена дитинка не слухала серцебиття і голос матері в утробі? Що тут інакше?
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Причому тут фінансова допомога? Вам заїло на цій темі?
СМ має бути заборонено.
Чому СМ має бути заборонено?
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
СМ має бути заборонено.
Як ви скажете, так і буде. Ага
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
СМ має бути заборонено.
Ну тоді і ЄКО треба заборонити. Бо еко більше шкодить жіночому здоров’ю ніж звичайна вагітність.
А також аборти, як в Польші, зовсім.
Далі вернемо жінку в 17 сторіччя, на рівень хатньої меблі.
А також аборти, як в Польші, зовсім.
ХикориДикори• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Рішення з крайньої бідності - це не про добровільність. Ви можете заперечити, що робота на касі в АТБ це теж з бідності. Але в СМ використовується ресурс тіла жінки за копійки. Це не порівняти з роботою в АТБ.
Почему же не сравнить? Кого-то устраивает мешки с луком таскать за 11 тысяч, рискуя угробить позвоночник и остаток жизни на лекарства работать, а кого-то - нет. Так и здесь - женщина готова родить за вот такую сумму. Вам не нравится - ну ок, без проблем, вас туда никто не тащит.
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
нормальных - это каких?
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
То поясніть різницю.
Дівчина Бобула• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Потому что это есть самая настоящая эксплуатация женского тела.
Для сур.матери - это серьезное испытание.
В первую очередь для здоровья.
На чаше весов: ’бумажки’ и организм женщины.
В первую очередь для здоровья.
Чому так категорично, для когось це можливість заробляти, у нас маленьке містечко і є кілька мам сурогатних, які собі покращили побут, купили омріяне житло чи автомобілів, деякі відкрили свою справу.
І вони ходять з піднятою головою, ніхто ні про що не шкодує, навпаки подбали інший рівень життя.
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Так в чому різниця перинатального періоду дитини від СМ, рідної і всиновленої? Чому люди мають вибухнути?
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Давайте посилання з англомовного інтернету
Мама Никитки-2• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Одинично їх всиновлюють з народження
Да ви шо… а 40 домів малютки де діти від народження до 4 рочків живуть для кого існують?
Тоска в носках• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Одинично їх всиновлюють з народження
А якщо з року всиновлюють, то це інша справа, чи що?
ЧупакабраЗеБест• 26 июня 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нащо нам тут ваш контент з рашкостану?
Сурогатне материнство - абсолютно законна процедура в Україні, і ніхто нікого не змушує.
и тут нечем гордиться, что наших женщин юзают на законных основаниях.
ХикориДикори• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Что вы хотите доказать? Что ребенок, которого носит СМ, не чувствует ее любви и еще в утробе получает психологическую травму? Так это касается всех нежеланных детей. Или вы свято верите, что все беременеют осознанно и любят ребенка с момента двух полосок на тесте??
Я такая наивная• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
А вы кто такая, чтобы спрашивать у меня кто я такая?!
Я та кто , в отличии от вас , никому не указавает как им распоряжаться свои телом , кто имеет право обращаться к сурмамам, а кто нет . И кому сколько надо платить тоже не указываю.
Эта_Шикарна)• 26 июня 2024
Тут вашу тему не поймут. Это - форум патриархалок, воющих про ’эта выбар’.
Говорю відверто• 26 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Может кто в теме. Моя гинеколог мне как-то в разговоре упомянула, что одна из ее клиенток была сурмамой, и вот не признавалась до конца, плохая такая. Так вот, вопрос - ведение беременности отличается у них? Зачем ей нужна была эта информация?
Тому що після гормональної підготовки вагітності виникає дуже багато проблем із здоров´ям. Їй це потім розгрібати як лікарю.
У мене було жорстке лікування пухлини гормонами, у менших дозах, чим готують сурмам. То моє життя поділилося до уколу і після уколу. Я навіть уявляти не хочу, що було б зі мною, якщо збільшити дозу у 6 разів. То я була б вже інвалідом.
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Укажите мне на то, где я указывала кому-то , как распоряжаться своим телом.
Бентливуман• 26 июня 2024
Поки що бачу лише те, що ви тут другий день вистрибуєте з трусів, пхаючи носа в те, що не має до вас ніякого відношення
Синиця у спідниці• 26 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Спасибо! Вот как раз вспомнила из-за этих тем, стало интересно.
Крепкого здоровья
Задолбулька
• 26 июня 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Кто-то может да задумается. Постарается изучить еще больше инфо.
Сунуся в чужі справи• 26 июня 2024
Почему вы лезете кому-то в трусы? Почему? Кто вам даёт такое право? Почему вы не создаёте темы против абортов, против окон жизни в больницах? Это выбор каждой женщины. Только её выбор. Не ваш. Вам пофиг. Завтра и забудете. Громкие слова. Пустые громкие слова
Я такая наивная• 26 июня 2024
Ответ дляГравіцапа
Шось часто почали такі теми з´являтись. Ви сектант якийсь,чи що? Вам яке діло до цього?
Автор вчера всю ленту забила своими воплями и темами про сурматеринство. Сегодня её продолжает колбасить. Может у неё обострение ).