Задолбулька• 26 июня 2024

Агенства сур.материнства выпрыгивают из тр...сов,

так рекламируют свои недоуслуги.
А вот взгляд на это все изнутри.

Приму в дар• 26 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
автор правильно делает
люди должны понимать на что идут
Люди взагалі перед тим, як щось робити, повинні думати. Автор створить теми но всіх питаннях?
Забризкана водою• 26 июня 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Дійсно, чому? постійні вагітності, ще і на гормонах це не дуже ок для організму, не враховуючи ще психологічний аспект.
а разве они не могут отказаться от гормонов? просто выносить и все, ничего не колоть
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Автор вчера всю ленту забила своими воплями и темами про сурматеринство. Сегодня её продолжает колбасить. Может у неё обострение ).
Сектанти бдять
Гравіцапа• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Укажите мне на то, где я указывала кому-то , как распоряжаться своим телом.
У вас амнезія? Перечитайте,що ви там прєдлагалі
Я такая наивная• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Причому тут фінансова допомога? Вам заїло на цій темі?

СМ має бути заборонено.
Не должно быть суррогавтное материнство запрещено. Оно разрешено и это правильно Сурмаме нужны деньги и она их получает, семейные пары хотят получить ребёнка и они его получают. А все те, кто выступают против суррогатного материнства, могут в сурмамы не идти и их услугами не пользоваться. Никто вас не заставляет. И другие тоже должны иметь право выбора, И к счастью они его имеют , нравится вам это или нет)
Борщичок• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Потому что это есть самая настоящая эксплуатация женского тела.
Для сур.матери - это серьезное испытание.
В первую очередь для здоровья.
На чаше весов: ’бумажки’ и организм женщины.
Ее тело, ее дело.
Точная копия плова• 26 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
автор правильно делает
люди должны понимать на что идут
а они не понимают, им мозги отключают в агентстве?
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
В первую очередь для здоровья.
Ну а сурмами вважають що справжня експлуатація - то робота за 15т грн на місяць, коли вони в стані мільйон за рік заробити.
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ для...аяприкольная
так само як і в деяких інших країнах третього світу
у розвинених країнах воно заборонене
Не видумуйте
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Чому про дитину ніхто не пише?? Форумчанкам щось відомо про пренатальну психологію? Дитина чує серцебиття і голос «матері» ще в утробі.
То краще дитині взагалі не народитися?)
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці

СМ має бути заборонено.
Ок. Ми забороняємо вам бути СМ.
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Тому ніхто не досліджує вплив пренатальногл періоду і раннього періоду дитинства у таких дітей. Бо бабки крутяться в цій сфері шалені. Нікому не треба такі дані. Інакше люди вибухнуть і лавочка прикриється
А через всиновлення чого ж не рухнула?
Пожарник• 26 июня 2024
Ответ дляГоворю відверто
Тому що після гормональної підготовки вагітності виникає дуже багато проблем із здоров´ям. Їй це потім розгрібати як лікарю.
У мене було жорстке лікування пухлини гормонами, у менших дозах, чим готують сурмам. То моє життя поділилося до уколу і після уколу. Я навіть уявляти не хочу, що було б зі мною, якщо збільшити дозу у 6 разів. То я була б вже інвалідом.
Боже, що ви таке несете?
Що ж це таке сурмама приймає з препаратів, що ви проти пухлини приймали?
ХаДиДиШь• 27 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну тоді і ЄКО треба заборонити. Бо еко більше шкодить жіночому здоров’ю ніж звичайна вагітність.
А також аборти, як в Польші, зовсім.
Далі вернемо жінку в 17 сторіччя, на рівень хатньої меблі.
Ну чому хатнього меблі, меньше шльондр буде, міцніші сім´ї. Жінки цінити себе будуть більше як в тій же самій Польші , а щодо ЕКО підпримую повністю. Якщо Бог не дає дитини - на те є причина.
Личко Невеличке• 27 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
нормальных - это каких?
которые не вы.
Так ответ будет?
Пожарник• 27 июня 2024
Ответ дляХаДиДиШь
А коли вашій дитині знадобиться переливання крові наприклад чи щось серйозніше, ви відмовитеся і її приречете помирати, бо значить Бог не хоче щоб вона жила?
автор Задолбулька • 27 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
которые не вы.
Так ответ будет?
Нет, конечно.
вы как-то слишком поверхностно мыслите.
Коль кидаетесь такими фразами, так извольте давать определение четко и конкретно.
А так пытаетесь удержать свою позицию превосходства. Только и всего.
ХаДиДиШь• 28 июня 2024
Ответ дляПожарник
Трахатися з у жонатими і з ким попало - то не загроза життю. Аборти - це зло. Жінки мають поважати себе в першу чергу, а також сім´ї інших.
Личко Невеличке• 28 июня 2024
Ответ дляЗадолбулька
Нет, конечно.
вы как-то слишком поверхностно мыслите.
Ну я хоть как-то мыслю. А вот у вас мыслительный процесс явно не задался.
автор Задолбулька • 29 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Со своим мыслительным процессом вы мне ответ так и не написали.