дамаБезСобачки• 26 июня 2024
Якщо переїхала в інший район Києва, потрібно змінювати дільничного лікаря?
Чи можу залишитися у якого бажаю?
МамОмужа• 26 июня 2024
Якщо у вас з ним декларація підписана, то немає різниці, де ви перебуваєте територіально.
За умови, якщо він вас влаштовує ( є на зв´язку) і вам зручно добиратися:)
дамаБезСобачки
• 26 июня 2024
Ответ дляМамОмужа
Так, підписана
МамОмужа• 26 июня 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Так, підписана
Тоді можете не змінювати.
Але якщо знайдете кращого і ближче і вільного:) - то можна підписати нову декларацію. Попередня анулюється автоматично.
Не дивлячись на війну, відкриваються нові амбулаторії.
Молоді лікарі зазвичай стараються налагодити процес чітко, самі пропонують перелік безкоштовних досліджень, дають направлення. (Нещодавній досвід моєї мами - небо і земля в порівнянні з поліклінікою).