НуКаНаКа• 26 июня 2024

Кому селдерей нагадує любисток яким полоскали голову?

Мамина квіточка• 26 июня 2024
По формі листків - так

автор НуКаНаКа • 26 июня 2024
Ответ дляМамина квіточка
По формі листків - так
По запаху наче одне і теж
Майор Медуза• 26 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
По запаху наче одне і теж
Трохи є . І те і те пахне, як одеколон)))) мене бабуся на Івана Купала мила ( поливала всю і голову) в любистку, казала, щоб хлопці любили))) Я цей запах люблю досі.
очки_ннадо• 26 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
По запаху наче одне і теж
Зовсім не схожий по запаху.
Бюст Березуцкого• 26 июня 2024
І мені, може вони родичі селерові))
Фляшка на трьох• 26 июня 2024
Мені схожий.
Не можу їсти страви з таким запахом і смаком, бо колись моя собака привела кутенят під кущем любистку, і у мене на все життя запах поєднався з запахом собачої шерсті...
Сиреневенькая• 26 июня 2024
У Польщі на вихідні практично 99% мешканців готують бульон з макаронними виробами. Основа бульйону : часто різні види мʼяса ( індик, качка, курка, свинина і тд), обовʼязково цибуля порей , селера , корінь петрушки, овочі . І І!!! - любисток . Багато говорять так, що якщо в бульйоні немає любистку, значить такий суп не їстимуть . Навіть продають рідку приправу зі смаком любистку, додавати до супів. Мені спочатку було дивно, бо в селі в ньому купалися і голову мили , але в страви 🤔не додавали
Не пириживай• 26 июня 2024
Мені ні....любисток зеленіший, і листя не таке ’різане’ наче
Паратруперсупер• 27 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
По запаху наче одне і теж
Тож

Тётушка Лошадь• 27 июня 2024
Мне тоже похожи