черная мамба• 27 июня 2024

Муж сказал,что ничего не подарит мне на др

Он сейчас ищет работу. Сказал,что все деньги,которые он ранее заработал,и так на моей карте(я занимаюсь ведением бюджета),так что я смогу себе купить сама то что хочу. Но мне обидненько как то,мог бы что то там отложить,зная про др ...скоро 35.
Лукава Кішка• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Де ви таких странних берете?🙈
Нормальных на всех не хватает, а семью хоцца
Женщинас• 27 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Разом, і в горі, і в радості. Ще, нічого не сталось, а ви, вже незадоволені чоловіком. Добре, що шукає роботу, хвилюється. Гарна дружина, підтримає у скруті.
Мене тут колись захейтили в одній із тем, де я написала, що чоловік зараз не працює, бо не може після фронту знайти роботу. І як понеслося! Вигнати, голодом морити, що то за мужик, що не працює, я б таке не терпіла!!!! 😂😂 Чесно, я в шоці з наших жінок. А не дай Боже захворіти чоловікові, тоді все, тільки на смітник його, на думку наших жіночок.
Лукава Кішка• 27 июня 2024
Ответ дляПожарник
У вас офигенный муж бери покупай что хочешь...ситуация наилучшая. А то подарил бы что то и не понравилось а так все деньги на карте берете и оплачиваете красота
Ага, офигенный - на семью, например, 10к на месяц, из них покупай, что хочешь
Женщинас• 27 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Деньги мужа, деньги жены))) и он ещё оказывается должен был в тихаря подсобирать
Дєньгі мужа і дєньгі жени🤦, там все зрозуміло. В сім´ї всі гроші спільні. А коли дєльожка починається твоє моє, то вже не сім´я, а співмешканці.
Женщинас• 27 июня 2024
Ответ дляПожарник
Автор не розуміє свого щастя просто
😂😂
Я погнала• 27 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
В мене, така ж, ситуація. Держава змінила умови, чоловік пів року ,не може працювати, все зависло. Та, й студентку навчаємо в іншому місті. Все, ’зїдаємо’, що було. Не дочекаються, не виженем. Так радять ті, хто нісого гарного не бачили від своїх чоловіків.Прорвемось, головне-здоров´я та дочекатись Перемоги.
Будьте так ласкаві• 27 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
С этим я полностью согласна.
Наша взяла• 27 июня 2024
В чому проблема? Він же сказав,що можете купити собі те,що захочете. Якщо важливо,щоб саме чоловік подарував і купив,скажіть що саме вам треба і видайте на це кошти. Нащо роздувати проблему на рівному місці.
Ми за останні роки не даруємо подарунки одне одному на День народження,Новий рік і т.д, а ці кошти скидаємо на якісь сбори для друзів,знайомих,які у війську. З подарунків одне одному тільки невеличкі презенти на річницю шлюбу.
Женщинас• 27 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
В нас теж в чоловіка з роботою зависло і теж сидимо зараз без грошей майже, заначки проїли, а від підробітку відмовився, бо пообіцяли роботу, а тепер щось поки зависло, а там вже людину взяли на попередній роботі. Мені ось запропонували повернутися на попередню роботу, то ж поки піду я, бо гроші потрібні, хоч і не дуже мені хочеться туди повертатися, але вибору нема. В сім´ї треба щоб дбали один за одного, а не лише паразитували. Все буде добре. Труднощі тимчасові!
Я погнала• 27 июня 2024
Ответ дляЖенщинас
Жму вашу руку. Теж, знайшла роботу.Таке..але, краще, ніж нічого. Тримаймося, один за одного!🖐🥰
Женщинас• 27 июня 2024
Ответ дляЯ погнала
Зараз роботами не перебираєш сильно. Особливо коли не у великому місті, а ось як у нас містечко невелике і з роботою не дуже. Дякую! І вам всіх благ і успіхів. Трохи попрацюємо на нелюбимій роботі, а потім щось знайдеться до душі. Головне почати щось робити, а не сидіти й нити що все не то і не так.
viter33• 27 июня 2024
Ответ дляФорточка
Видайте йому під розписку з сімейного бюджету 3000 на парфуми. Зі звітом та чеком про витрачені кошти
Можна замовити і оплатити
А він отримає та урочисто принесе коробочку
автор черная мамба • 27 июня 2024
Ответ дляПожарник
Может вы и правы 😀ну там денег конечно не все можно потратить,тк ещё же и на жизнь надо оставить
ПешитеБесАшипок• 27 июня 2024
Видать глубокий не делаете
ФФФФристайла• 27 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Автор вы какая - то странная. Муж не работает , все его деньги на вашей карте и он предложил вам из этих денег купить то , что вы хотите и всё равно вам всё не так ? С каких денег он должен был вам на подарок откладывать , если он и так на вашу карту все деньги клал ?
Тут уже нашли решение - продать что-то парное) почку там, или яйко) добавлю - ещё глаза два)))
Тільки не про гроші• 27 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
Таки да , одним выстрелом двух зайцев убьют. И автору на ДР купят дорогой подарок и не мобилизуют мужика с одной почкой или одним глазом )))
Тільки не про гроші• 27 июня 2024
Ответ дляВсюди влазю
Так пойдите вместе в др и купите что то, в чем проблема?
Так автор хочет , чтобы подарок ей купили не из тех денег, которые муж ей на карту положил. А чтобы он ещё срочно где - то деньги нашёл ей на подарок. При том , что он ещё и работу ищет .