Вмію заміряти найкраще• 27 июня 2024
Яке має право дружина?
В шлюбі куплений дім, як власник прописаний в документах тільки він. При розлученні дружина має на нього право? Чи в документах повинно бути описано що я маю частину 1/2?
Агент Пинкертона• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ви не його родичка, яка хвилюється за нього? Мама чи сестра?😀
То ваша свекруха пише))
Вмію заміряти найкраще
• 27 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
своих в браке денег нет- они общие
В нашому випадку зп чоловіка його, а я залежна від нього, ще й з дитиною права качаю шо мені треба, розлучаємось
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В нас є дитина. Подаю на розлучення
І шо?
Йди в свою квартиру.
Ой, а квартири нема. Да?
Йди в свою квартиру.
Ой, а квартири нема. Да?
ничевока• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Ога. Особенно когда она дома сидела и борщ варила
Без різниці що варила дружина, майно спільне, якщо тільки чоловік не продав свою спадщину і взамін купив будинок, тут можна посудитися
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я його адвокат і тобі нічого не світить.
Арівідерчі крошка
Агент Пинкертона• 27 июня 2024
Ответ дляничевока
Ні, дитина не рахується ніяким чином в частку
Діти не мають прав на свою долю в будинку? Наче ж ділять і на дітей, хіба ні?
Вмію заміряти найкраще
• 27 июня 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
То ваша свекруха пише))
Ахах та все може бути ☺️
Душка-свекрушка)))• 27 июня 2024
Ответ дляТанго утрьох
Пункт 3
Это касается только случая когда он/она продали добрачку и за них купили жилье в браке, но это надо доказать, там нужны доки о продаже и покупке и чтоб был малый срок между ними.
А_я_ЛОЖУ!• 27 июня 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Тоді ще і дитині частка.
Хоч 10 дітей, ділитись буде тільки на чоловіка і жінку
Білий Лосик• 27 июня 2024
Если нет брачного договора, в котором была бы указана судьба имущества, приобретенного в браке, все делится 50/50
Ліплю вареники• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
я юридически имею введу а не ваши личные взаимоотношения
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ дляничевока
Хай посудиться. У неї грошей нема на адвоката
ничевока• 27 июня 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ні, тільки на 2 - чоловіка і дружину 50/50
Юпитерная• 27 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
своих в браке денег нет- они общие
Есть))
Сумма лежащая на депозитах до брака. Или квартира владельцем которой был один из супругов продана и точно на эту же сумму куплен дом
Если за эти деньги куплен дом,
Агент Пинкертона• 27 июня 2024
Ответ дляничевока
Зрозуміла, дякую.
Мавка• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Яка різниця.
Если нет брачного контракта-50/50 делится
ничевока• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
До чого тут гроші, дім 50/50...
Морковна• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Яка різниця.
Большая . Если он продал добрачное имущество и купил за эти деньги дом и это зафиксировано в договоре купли-продажи , то вы даже на 2 квадратных миллиметра права не имеете .
Баба Йога• 27 июня 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
ні. прописують на частці чоловіка або дружини.
ничевока• 27 июня 2024
Ответ дляМорковна
Тут так, але це треба довести і тільки якщо за ці гроші (від продажу особистого дошлюбного майна чи спадщини).Якщо за з/п і навіть дружина не працювала, майно рівно 50/50.
маринабаранова• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
За чиї гроші куплений?
У шлюбі - всі гроші спільні, і будинок - ділиться пополам.
короткопамятна• 27 июня 2024
Позвоніть нотаріусу і спитайте чи стоїть помітка’ з відкриттям розподілу’ чи може під час купівлі вам підсунули такий чарівний папірець і ви відмовились одразу від своєї частки. А взагалі то за чії кошти купляли будинок? Ваш внесок скільки? Чи Ви спрацювали до декрету ?
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ дляничевока
До чого тут гроші, дім 50/50...
Ну хай візьме без суду 50%
Юпитерная• 27 июня 2024
Ответ длямаринабаранова
Только те, которые были заработаны в браке. Все остальное добрачные деньги и они не делятся
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ длямаринабаранова
Пока
Вмію заміряти найкраще
• 27 июня 2024
Ответ длямаринабаранова
Та документи лежать у його мами. Маю сумнів що не зробить все в свою користь
Золота орда• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Оо
Почало доходити. Не зупиняйся
Юпитерная• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
За чьи деньги дом покупался? Вернее происхождение этих денег
Вмію заміряти найкраще
• 27 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
За його. Я сказала купуй на себе. Твої ж гроші, він і зробив, маючи спільну доньку,все на себе. Більше кричав що купує нам дім