Вмію заміряти найкраще• 27 июня 2024
Яке має право дружина?
В шлюбі куплений дім, як власник прописаний в документах тільки він. При розлученні дружина має на нього право? Чи в документах повинно бути описано що я маю частину 1/2?
Морковна• 27 июня 2024
Ответ дляничевока
Тут так, але це треба довести і тільки якщо за ці гроші (від продажу особистого дошлюбного майна чи спадщини).Якщо за з/п і навіть дружина не працювала, майно рівно 50/50.
Ну так автор спросила - какая разница , я ответила , какая . Что не так ?
маринабаранова• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Та документи лежать у його мами. Маю сумнів що не зробить все в свою користь
Та хоч у бабушки, з дєдушком)
Суд винесе рішення: пополам!
Юпитерная• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
За його. Я сказала купуй на себе. Твої ж гроші, він і зробив, маючи спільну доньку,все на себе. Більше кричав що купує нам дім
Это были добрачные деньги или накопленные в браке?
Свекруня• 27 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
своих в браке денег нет- они общие
Вы ошибаетесь.
Человек может получить подарок или наследство и это будут личные средства, а не совместно нажитые.
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Яка різниця.
Если будете разврдиться , подавайте сразу на раздел имущества. Если дом куплен в браке и записан на мужа, то жена имеет право на половину дома. Если конечно нет брачного договора с другими условиями.
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Отож.
Іди до себе в будинок
Она и так в своём доме .
Ласковая_львица• 27 июня 2024
Если жена не подписывала документ, что квартира куплена полностью на деньги мужа, то это совместная собственность и не важно на кого оформлена и кто сколько зарабатывал. Ее доля 50%.
Муж может через суд признавать право собственности за собой, это сложно и дорого. Но за деньги может получиться.
Свекруня• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
У вас очень примитивное мышление.
А на кого по вашему должен оформлять покупку человек который что-то покупает за свои деньги?
Ну естественно на себя.
Оформить недвижимость на несколько человек очень много мороки!
Если вы так хотели ’ваш дом’, то почему не дали половину денег?
А по факту вам уже всё объяснили: купленное в браке делится 50х50.
Но вы же не знаете как покупалось и что покупалось.
Возможно он купил на маму и потом сделали дарственную.
Ну естественно на себя.
Чесно брешу• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
дитина в будинку прописана? Нічого він не зробить
Весняний Марафон• 27 июня 2024
Ответ дляТанго утрьох
Пункт 3
Личные деньги это заработанные до брака или наследство. То что он заработал своим трудом во время брака всё пополам.
Вмію заміряти найкраще
• 27 июня 2024
Ответ дляВесняний Марафон
+++
Чекала його з війни, грошей не брала жила на свої майже, в той час коли чоловіки дружинам віддавали всю зп. Маю право. Хоч раніше казала це твоє я на бойові купив
Весняний Марафон• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
+++
Сейчас вы должны думать о ребенке, берите всё что вам принадлежит по праву.
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Право власності у дружини виникає відразу при підписанні договору купівлі продажу, розлучення тут ні до чого взагалі
Червона калина• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так
Ну то треба розуміти що саме ви підписали.
Це могла бути просто згода, а міг бути документ що куплено на кошти свекрухи і ви не маєте претензій щодо власності.
Треба до нотаріуса щоб дивився в реєстрах, я так розумію.
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Ответ дляСвекруня
У вас очень примитивное мышление.
Ну естественно на себя.
оформити нерухомість на декілька власників - це просто всім бути присутніми на угоді та вписати всіх в договір. де тут морока?
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
Ога. Особенно когда она дома сидела и борщ варила
И что с того , что она дома сидела и борщ вариала? Если она вынашивала , рожала от этого мужчины ребёнка и потом тянула на себе и быт и этого ребёнка, то имеет полное право на половину нажитого в браке имущества.
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
’на кошти свекрухи’ може купити тільки свекруха
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
В нашому випадку зп чоловіка його, а я залежна від нього, ще й з дитиною права качаю шо мені треба, розлучаємось
Вы кстати можете подать на алименты в браке , даже не разводясь.
Червона калина• 27 июня 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ні.
В заяві може бути вказано що чоловік купує за кошти, подаровані його батьками і тому дружина добровідьно згодна, що не має жодної претензії щодо одноособової власності.
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляЗолота орда
І шо?
Йди в свою квартиру.
Ой, а квартири нема. Да?
Йди в свою квартиру.
Ой, а квартири нема. Да?
Ты и есть муж автора или её свекруха ?))) Или просто обиженный дядька на женском форуме ?
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Ні.
це вказується як ’особисті кошти’, більш нічого
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Ответ дляБілка в колесі
то тріль тут на мінімалках
Червона калина• 27 июня 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це залежить від нотаріуса.
В нас було вказано саме так, як я написала.
Білка в колесі• 27 июня 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так идите быстрее к адвокату \юристу и обсуждайте этот момент . И на раздел имущества подавать надо быстрее.
Як ухурделю• 27 июня 2024
Тобто ви чекали його з війни, він повернувся, купив будинок, а ви вирішили раз купив, то треба швиденько розвестися і отримати половину? Бо так він не давав грошей?
Ёшки_Матрёшки• 27 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Це залежить від нотаріуса.
це не залежить від нотаріуса
в заяві вказується, що нерухомість купується на особисті кошти.
походження цих коштів при наявності заяви не має значення. нотаріус засвідчує підпис іншого з подружжя, що складає такую заяву, підтверджуючи лише факт набуття права власності за особисті кошти покупця.