Жена брата Админа• 27 июня 2024

А религиозные люди правда до свадьбы только за ручку

Ходят и никакого секса, или это все понты?
Чумацький Шлях• 27 июня 2024
Правда.
У меня такая подруга была. У неё очень религиозная семья. Там мама угрожала, что если узнает что-то, то поведет к гинекологу и при ней будет осмотр.
В итоге, вышла замуж девственницей в 19 лет.

Янгол в камуфляжі• 27 июня 2024
Дивлячись які релігіозні.
Зі мною вчилася дівчина, її сім´я були протестантами.
То так, до весілля вона була цнотлива, як і її наречений ( з такої ж сім´ї) - принаймні так вона розповідала.
Але я думаю це виключення.
Пацаааааааан• 27 июня 2024
Да, такое есть
Пффф 100%• 27 июня 2024
Есть такие, но не все.
КонФФетОшка• 27 июня 2024
Муж из семьи баптистов. Да, правда.
КонФФетОшка• 27 июня 2024
Муж из семьи баптистов. Да, правда.
Моторошні троянди• 27 июня 2024
Ага, ага. Мій родич був отець чи як то називається, проповідник в суботниках. Проповідував собі , всі його дуже поважали в його церкві все таке . Виявилось що паралельно ’дружив ’ з прихожанкою, в 5 чи 6 коліні в тій вірі , виявилось це на 6му місяці вагітності, після цього злетів з посади , став звичайним прихожанином , з дівчиною звісно одружились . А такий святий на словах був , що відчувалось сяяння німбу 😇🤭🤭🤭
Радостина• 27 июня 2024
Одиниці такі, а насправді - це в більшості понти, як ви написали. Жінка мого дяді дуже релігійна, весь час до церкви, і до Зарваниці - всюди. А дочка її від 15 років зустрічається із хлопцем, від 17 живуть разом… далі думаю все зрозуміло. Ще й всіх обсудить, а свою доцю не бачить😒
Научительница• 27 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Правда.
і шо і шо? буде огляд? а далі? яке покарання було уготоване?

Я тертий жук• 27 июня 2024
Не обязательно быть религиозными, может просто моральные принципы. Секс только в браке и мужчина один и на всю жизнь. Я такой была в юности, до 20 лет. Поклонников было много, встречалась, но дальше поцелуев ни-ни. Замуж первый раз шла девственницей, все как полагается приличной девушке.
Не стесняюсь• 27 июня 2024
Ответ дляЯ тертий жук
И сколько раз были замужем?
Нехай щастить• 27 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
В мене був знайомий в молодості, познайомились в клубі, як потім виявилось, він навчався на священика, чи семінарія, чи як воно правильно називаєтся. І фен нюхав, травку курив, по клубам ходив, з дівчатами знайомився аж гай шумів. Познайомились в клубі Сінема(Київ) десь в 2007 чи 2008 році. Що зараз не знаю, ми 2 роки з ним час від часу спілкуватися і ще потім іноді в клубах зустрічалися(ну випадково), потім я перестала по клубам ходити і просто розійшлись шляхи.
Сонячний зайчик• 27 июня 2024
Я не религиозная,вышла замуж в 23. И меня правда совсем не интересовал секс. А после свадьбы стало уже интересно)
Смажена полуничка• 27 июня 2024
Моя подруга соседка с соседней квартиры тоже была верующей что пипец- прям вся семья там до свадьбы ни-ни, чуть ли не святые- а в один прекрасный день мамаша ее застукала как она за мусоропроводов какому то чуваку мiнет делала- крику было на весь дом
Я тертий жук• 27 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
И сколько раз были замужем?
Сейчас второй раз. В первом браке была долго, почти двадцать лет.
Оце так цабе• 27 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дивлячись які релігіозні.
Але я думаю це виключення.
Протестантів немало, насправді
СМСница• 27 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Теж такий випадок знаю. Священник троє маленьких дітей, закрутив роман з прихожанкою. Обом було 30+.
Вона родила і дитину віддали на виховання його батькам на Західну Україну. Зробили вигляд, що нічого не було.
Вона ректор в університеті, професор. Мама там вчителька в неї аласна дуже і саме вона настояла віддати дитину і своє життя будувати. Таки вийшла заміж за поляка і має сім´ю
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Рідний брат чоловіка моєї кузени так з семінарії вилетів на останньому курсі. Під час святкування Дня народження напився, якісь його друзі мали кабріолет, чи орендували, вони пʼяні їхали, співали, пищали в ньому з дівками. Хтось це все зняв на відео і виклав в інстаграм. Добре, що хоч аварію не зробили і нікого не вбили.
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Так до весілля ні-ні, а мінет - то інакше😆 цнота зберігається😆😆😆😆

СМСница• 27 июня 2024
Я зустрічалась з хлопцем, який дуже ударився в православ´я.
Хотів, щоб вме правильно було, всі правила виконував, з церкви не вилазив, молився постійно, круг спілкування весь звідти з´явився.
Довго ламав мене, ми дуже сварились.
Але нас неймовірно тягло один до одного. То був божевільний секс. Після нього він плакав, каявся, повідувався і приймав покарання від духовного наставника, бив земні поклони по 40 днів. І знов я була злісною спокусницею.
Я ніяк не могла прийняти цей спосіб життя, примиритись з тим життям, в яке він мене запрошував.
Він мене кинув.
Через 3 місяці одружився.
Пройшло 15 років. У нього 6 дітей.
Я досі його люблю
Смешнюча• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Араби в таком случае анал практикуют. Тоже цнота зберігається
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляСМСница
Довго ламав мене, ми дуже сварились.
Він мене кинув.
Через 3 місяці одружився.
Пройшло 15 років. У нього 6 дітей.
Я досі його люблю
І ви б хотіли мати таке життя? Я теж до одного маю почуття, не можу забути, і не вдається закохатись в іншого. Але як подумаю, від чого мені б довелося відмовитись і яке життя було б з ним…
автор Жена брата Админа • 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Если женщина не готова надеть платок, длинную юбку и бить поклоны в церкви- очень сомнительно, что из этого брака вышло бы что-то путное.
автор Жена брата Админа • 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Ну да.
Чувства чувствами, но смириться с этим тяжело неверующему человеку.
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляСмешнюча
Так і не доведеш потім нічого. Але вони здається і операції по відновленню дівочої пліви часто роблять. Колись на ютубі відео попалось, якась дівчина робила вже втретє😟
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну да.
То і не всім віруючим таке важко буде витримати😏
автор Жена брата Админа • 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Мне вот в юности тоже нравится парень- свидетель Иеговы.
Но праздники мне, видимо, нравятся все же больше))))
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Так, там ще згідно Біблії, секс існує тільки для зачаття дітей, просто так, для задоволення ним займатись - гріх. Цікаво, ті чоловіки цього теж притримуються, чи як😳 Бо часто такі релігійні люди реально мають +5 дітей і більше…
Нехай щастить• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Той також накурений чи п´яний міг за кермо сісти, але на ті роки, ще кнопочні телефони, камери погані були, я навіть не пам´ятаю чи було тоді ще вконтакте і фейсбук, бо я досить пізно усюди зараєструвалася. Може десь тепер такий набожний отець Сергій(не впевнена чи в православії є слово отець, але ви зрозуміли в якому я контексті)) сидить і про бога і гріхи розповідає.
Але це капець, як ви правильно написали добре, що ніхто не постраждав і нікого не вбили. Мій знайомий був з дуже заможної родини, там би батьки відмазали 100%, нажаль.
СМСница• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
І хотіла мати його. От і все.
Але жити так не змогла б, мабуть.
Я двох ледь родила. І материнство мені дається нелегко.
Але ми саме фізично дуже підходили один одному. Я ніколи не забуду запах його тіла.
До чоловіка мене так не тягло і не тягне