СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Где познакомится с девушкой
Где познакомится с хорошей девушкой, сз чёт не заходят. Какие есть варианты?
Мексиканочка• 28 июня 2024
А де автор?
Почув про загс і зник?
Ну йолки
Це я канєшна перегнула трохи
Почув про загс і зник?
Ну йолки
Це я канєшна перегнула трохи
Шкала Радощів• 28 июня 2024
Ответ дляМексиканочка
А де автор?
Почув про загс і зник?
Ну йолки
Це я канєшна перегнула трохи
Почув про загс і зник?
Ну йолки
Це я канєшна перегнула трохи
Пішов прутня фотографувати, вже час розсилки на баду
Люблю джаз• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ну то ви ж дівчинка, а він хлопчик і йому за тридцять
А мальчикам за 30 улыбаться нельзя?
Я девочка за 40
Шкала Радощів• 28 июня 2024
Ответ дляЛюблю джаз
А мальчикам за 30 улыбаться нельзя?
Я девочка за 40
Посміхатися можна, танцями займатись трохи дивно
Люблю джаз• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
А вы пробовали...?
Сейчас странной кажетесь мне вы.
Танцы, улыбки - это прекрасная, жизнь) работу не отменяет, кстати
Сейчас странной кажетесь мне вы.
Не прохожу мимо• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
І шо, і шо?
Диви який збоченець, шукає куди прилаштувати свої вишні)
А грешные черешни были?)
Кредитная• 28 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
И часто вы например с кем-то знакомились на улице?
Знаєте автор, це дуже дивно чоловіку не вміти познайомитись на вулиці із жінкою...
Країна мрій• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Чому? У друзів хлопчик був. Батьки на яку б боротьбу його не віддавали, він там все одно рухався ніби танцював). Якщо ви про те, що бажання танцювати- ознака гомосексуалізма, то неправда це все. Згадайте хоча б Патріка Суєйзі. То просто творчість-хобі і адекватне зняття стресу, замість ігроманії, куріння і алкоголізму
СкокоМнеДадите
• 28 июня 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Автор, я бы с вами не стала знакомиться. Пишете с ошибками....
Никто не идеален, я думаю вы тоже)
СкокоМнеДадите
• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вам тоже отправил, можете смотреть и наслаждаться)
ротцвеники• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Та я б на такого і не глянула, серйозні чоловіки зайняті іншими справами
Например?
ротцвеники• 28 июня 2024
Ответ дляКредитная
А шо такова? Никто не обязан уметь знакомиться на улице.
ротцвеники• 28 июня 2024
Ответ дляВыФсеВрете
:(((
Выучить -тся и -ться, чтоб не позориться и писать грамотно!
Зоскринил.
Красотка Дениза• 28 июня 2024
Ответ дляВыФсеВрете
:(((
Это безнадежно
вы видели ответ?
Малая еще та• 28 июня 2024
Ответ дляГлаголиця
мне сегодня один мужик на улице вишни предлагал оборвать ))
Добытчик
заварний look• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ну просто я як загнана кобила, завжди на роботі, і постійно маю клопіт, а він постійно либиться як психічно хворий, наче ж в одній країні живемо, а таке ніби різні світи
Так, ця хрєнь - постійно занята, робота, діти, побут і т.д. не дають часу на особисте життя( Не у всіх вільний графік. Якщо і зустрінешся, то сприйняття напружене і немає спокою(
заварний look• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
Раніше танцями займались усі, хто хтів, без обмежень по віку. Зараз, згідна, це недоречно, краще спортзал або стадіон і работа.
Почемучечка• 28 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
15 років назад я ходила на танці. Сальса, бачата. Мені було 20 років, а от група була різновікова. Від 18 до 50 років точно. І сенс був у тому, щоб потанцювати, попрактикуватися з усіма. У нас 50-річна лікарка танцювала зі студеном першого курсу, директор фірми із прибиральницею. Ні статус, ні вік, ні стать, не грали ролі...
Які часи були ех...
Глаголиця• 28 июня 2024
Ответ дляВеккy
А че, мне тоже предложили один раз , я пошла и оборвала. Он мне даже ведро вынес 🤣
да я уже старая ((
может он предложил так,
а если б близко меня рассмотрел, упал бы((
может он предложил так,
Соседушка• 28 июня 2024
Я на куры вокала хожу, познакомилась с нормальными парнями. Девушек у нас тоже много.
Рекомендую