Аноним_1858• вчера в 15:57
Це не басня, може таке бути?
Ви б повірили чоловікові, який забіякуватий за характером...
Що він упав, вдарився щелепою і підбив зуб, який дуже хитався, і йому лікар його вирвав і сказав прийти через місяць.
Бо моя думка була, що в бійці зуб вибили.
Я проти агресії і він це знає.
Губи до вух• вчера в 15:59
балабол алкаш какой-то, по пьяни навернулся где-то или в драке по морде дали. шлите его нафиг
Задираю носа• вчера в 16:00
Ответ дляМальдивирую
Дурачок. Тож скажи що від тцк вирвався. То ще і похвалила би
Может он и есть тцк
Аноним_1858
• вчера в 16:02
Ответ дляГуби до вух
Він не вживає алко
Губи до вух• вчера в 16:03
Ответ дляАноним_1858
Він не вживає алко
знать наверняка вы этого не можете. скрытые алкаши изобретательны
Борщик• вчера в 16:03
Ответ дляГуби до вух
А запах куди діти?
Губи до вух• вчера в 16:04
Ответ дляБорщик
А запах куди діти?
протрезвится, потом к автору придет. перегар не вечный
Губи до вух• вчера в 16:05
Ответ дляБорщик
А чому до лікаря прийти саме через місяць?
бабла у него нет
Борщик• вчера в 16:06
Ответ дляГуби до вух
Ну ще ж не півгодини. Це як мінімум годин 5. Його навіть на роботі з перегаром ніхто терпіти не буде
Губи до вух• вчера в 16:06
Ответ дляБорщик
так они вместе и не живут как понимаю, есть время прийти в себя
Глас_Народа• вчера в 16:26
Мужик будет врать даже по мелочам, если боится/не хочет выслушивать реакцию своей женщины. И ничего Вы не узнаете (без Таро))
Аноним_1858
• вчера в 16:38
Ответ дляМамзелькіна
Ви його мамка? В таку басню сина я точно не повірю.
Дівчина )
Аноним_1858
• вчера в 16:38
Ответ дляГуби до вух
Разом не живемо. Але часто бачимось, завжди трезвий.
Девальвация• вчера в 17:20
Ответ дляАноним_1858
Він не вживає алко
Куди йому ще алкоголь вживати, він йтак неадекватний якщо агресивний