Вот Она Я• 28 июня 2024
Що спекти на вершках 33%?
Залишилось приблизно 200мл жирних вершків, вже днів 10 стоять в холодильнику.
Що з них спекти можна? Накидайте ідей будь ласка))
крем, солону карамель не пропонуйте
Вот Она Я
• 28 июня 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Морозиво зробіть.
не хочу
робила,жирнувато мені. та й морозилка ж не завжди працює через відключення світла(
Бамбарбия! Кергуду.• 28 июня 2024
Ответ дляВот Она Я
не хочу
Тоді меренговий рулет
Я в дамках• 28 июня 2024
Ви їх спробуйте для початку. Нещодавно така ж ситуація була,тільки вершки були відкриті днів 5. Добре що я спробувала перед тим як додавати,а вони згіркли. Такий гіркий після смак у них. А на запах і консистенцію були норм. Мабуть,через постійні відключення світла таке сталось
дякую аж підскакую• 28 июня 2024
А они у вас не пропали случайно?
Вроде как срок годности после открытия 24 часа
Можете капкейк или сделать десерт Павлову (крем чиз к нему)
Пускаю бісики• 28 июня 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А они у вас не пропали случайно?
Вот вот, им срок сутки после открытия, не вздумайте готовить, потом придется сутки на толчке просидеть с схваточными болями