Бяки-козяки• 28 июня 2024
Пологи на 34 тижні
Прокололи дексаметазон на 31 тижні коли була загроза, відтягли пологи на скільки змогли. Зараз дитинка дихає самостійно але їй дуже важко тому підтримують трубочкою з киснем, на декілька годин відключають щоб тренувати дихати самостійно та підключають назад. Годують через крапельницю, будуть через зонт коли почне самостійно дихати без підтримки. Врачі говорять що невідомо коли почне дихати самостійно так як це залежить лише від неї. Мама в кого були подібні проблеми з дітками як швидко в Вас почали дихати самостійно?
Мой_ужин• 28 июня 2024
У мене трохи більший термін 35 рівно. Але, певно,гірше,бо перший час взагалі не могли зняти, зразу падав кисень. У четвер народила, до наступного вівторка почав дихати сам.
Ананомчикус• 28 июня 2024
Ваш малыш закричал при рождении?
Мои родились на 28 и 32 неделях. 28 неделя был в кювезе 2.5 недели. Потом сам. Второй (32 неделя) был под присмотром врачей 1 день. Потом отдали мне в палату
Бяки-козяки
• 28 июня 2024
Ответ дляАнаномчикус
Ваш малыш закричал при рождении?
Ні, не закричала. Положили мені на живіт десь на хвилину, сопіла сильно, потім забрали до дитячого відділення. Пологи були зранку, ввечері вже перевезли до міської дитячої реанімації. Тепер знаходиться там нажаль без мене(