Капитошечка• 28 июня 2024
Посудомийка має бути по праву руку від мийки, чи по ліву?
В мене пряма кухня
Дуже треба ваша порада, бо заплуталась
Як краще в посудомийку складати посуд
Я спочатку змиваю в мийці залишки їжі та потім складаю в посудомийку
Правша
Дуже треба ваша порада, бо заплуталась
Як краще в посудомийку складати посуд
Правша
Гопница-Советчица• 28 июня 2024
У меня слева, мне удобно. Правой спаласкиваю тарелку, левой в посудомойку
Капитошечка
• 28 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Оце я теж про це думаю
Булькаю• 28 июня 2024
в мене праворуч від мийки, зручно.
прикинула якби була ліворуч, то було б не зручно особисто мені, хоча я і правою і лівою рукою вільно володію)
Радостина• 28 июня 2024
Слева. Чтоб левой рукой открыть и правой ставить тарелки.
Только я за много лет ещё ни разу не споласкивала тарелки перед посудомойкой и не понимаю , зачем это делать.
Капитошечка
• 28 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Ось фото
Чи замінити в іншу сторону посудомийку?
Пік Антна• 28 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
Ось фото
Чи замінити в іншу сторону посудомийку?
А где мойка?
Та_все_ок_будет• 28 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
Оце я теж про це думаю
У меня была справа, сейчас слева.
Справа мне было удобней.
Я правша
Справа мне было удобней.
Я правша
Чижик Пижик• 28 июня 2024
У мене справа, зручно. Можливо звичка, але уявила зліва, то якось не дуже зручно . Складаю в пмм правою рукою. Там же не тільки поставили, а щось розкласти треба, поміняти місцями, то це зручніше правою рукою робити
Любимка-анонимка• 28 июня 2024
зліва в мене. мені зручно. варанту зправа не було, бо там не має в мене місця
ЖивунаБагамах• 28 июня 2024
Я правша, посудомийка зліва, так зручніше. Смітник під мийкою. Я лівою рукою тримаю тарілку, правою зчищаю недоїдки в смітник і ставлю тарілку в посудомийку не міняючи руку.
Прилипало• 28 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ну так вы корзины выдвигаете и делаете, что хотите всеми руками. Вы ж не просто в открытую дверь куда-то там в темноту это все кладете ))))
Думаю, что удобно и справа и слева. У моей подруги справа - часто складывала посуду после праздника, тоже удобно
Лиса Патрикевна• 28 июня 2024
В мене по праву від мийки, так зручніше. З мойки дістала і тієюж рукою поклала. А якщо була б зліва то треба повертатись. З фізичного боку зручніше по праву, якщо ви не лівша
ЖивунаБагамах• 28 июня 2024
Ну і ще ж дивіться, щоб дверка під мийкою відкривалася не в сторону посудомийки)
IQ 80• 28 июня 2024
Ответ дляКапитошечка
Ось фото
Чи замінити в іншу сторону посудомийку?
Идеально
Ухахайкина• 28 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
+1 точно так же.
Добра всем!• 28 июня 2024
Мені зручно зліва від мийки. Бо коли завантажую посудомийку посуд над нею стоїть, я його не споласкую (може мені ще й замість посідомийки помити його...), а ось коли розтавляю, то зручно, бо беру правою рукою і склалаю праворуч (бо над мийкою місце зберігання посуду)
Ms. Сама прямота• 28 июня 2024
Ответ дляГопница-Советчица
І в мене так. Зручно.