Отжигающая• 28 июня 2024
Дівчата, поділіться гарними історіями після розлучення.
Просто хочеться оптимізму)
Love_Love_Love_• 28 июня 2024
Сама класна історія- моя сусідка, шикарно виглядає в свої 40, донька на першому курсі, син в 5 класі, чоловік залишив будинок, машини, за будинок , обслуговування авто платить його фірма, дітей повністю забезпечує. Розійшлися друзями, нормально спілкуються, кожен живе своїм життям
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Та різне було, гарного більше.
А розлучився чого?
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Так, плюс. Моєму вступати наступного року, вже мозок плавиться. Я мала на увазі, що є багато питань із дітьми, які доводиться вирішувати жінці.
От , та поступить, Ви ще просто не сепаровпні психологічно
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Я ні разу не плакала, я така зла, що іноді бажаю йому смерті. І це жесть просто. Ніколи такого не відчувала.
Плюнули і розтерли. Чоловіків навколо Вас багато. Було б бажання.
Отжигающая
• 28 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
А розлучився чого?
Якось так вийшло, сказав, що я непотрібна. Скажу чесно, останній рік я знатно виносила мозок, бо були постійні прильоти у місто. Я вже була не я. Часу жодного не приділяв, а мені це було вкрай необхідно.А йому було пофіг на це.
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Та при чому байки. Сам подав на розлучення, я, дурепа, ще благала і принижувалась, щоб зберегти шлюб. Тепер, звісно, поливає мене брудом перед знайомими.
Для чого?
Фантазерша• 28 июня 2024
Розлучилась давно. Тепер маю свою квартиру, гарну роботу. Син дорослий.
Довго була сама. Зараз в мене є гарний мч , разом працюємо. Заміж другий раз не спішила і не спішу.
Після розлучення ні дня не пожалкувала, що вирішила піти.
Отжигающая
• 28 июня 2024
Ответ дляКашпо
Та як, блін? Я більш за все цього хочу. Як оце викреслити ’ а може ми ще будемо разом’. І розумна в роботі, і дурна в іншому.
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а с чего вы взяли что у автора горе? в чем ее горе? или може тнеправильно тему поняла?
лично я ПРАЗДНОВАЛА особождение
Я бухала з подружкою, лавочка коло якогось гуртожитку, шампанське, шоколадка
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
На те, що все розвалилось після 20 років.
Ну то воно ж роЗвалилось не за тиждень
ЧупакабраЗеБест• 28 июня 2024
Ответ дляКашпо
а посоны шо?
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
На все треба час. Цього не буде, він так вирішив.
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Хм, дивіться, чоловік часу жодного не приділяв і було пофіг, хоче це була ваша важлива потреба - хіба так поводяться з людиною яку кохають, яка важлива? Вам би сісти і реально подумати - ким ви були в цих стосунках і що було для вас.
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Ну він же Вас десь обманув . Як з обманщиком може бути добре?
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Хто Вас пожалів? Він? Ні
В танке• 28 июня 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Когда вы научитесь воспринимать детей ни как обузу/ долг,а как приятных людей, жить тут же станет легче. Тогда и долги перестанут давить и отношения станут более земными и близкими без тени матери года
Ну да,вічно тих дітей тягнуть як теля на мотузці 🤦
В танке• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
От цікаво, чому ті, хто подає на розлучення, неважливо чоловік чи жінка, починають поливати брудом того, кого вирішили покинути. Для чого вони це роблять? Щоби що? Не раз таке чула, що той хто подав на розлучення починає всім розказувати який поганий той, кого кидають.
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Це не дурна. Це нормально: стосунки в 20 років, якими б вони не були - це зона комфорту.
Розлучення - це і купа незручностей. Вже не кажучи про самооцінку, почуття провини і т.д.
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Головне заспокойтесь, бо свої права під час таких емоційних качель Ви нормально не ввдстоїте. До речі , син на чиїй стороні?
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Все лікує час., але з якими побічними діями? Людина стає іншою особистістю.
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляВ танке
Щоб виправдатися і зняти з себе відповідальність. У мене було навпаки - я подала на розлучення, коли питали чого - я відповідала що мені не подобалось ставлення до мене. І все.
Хитрушка-чекушка• 28 июня 2024
Ответ дляКашпо
Ні. Просто набуває нового досвіду
Отжигающая
• 28 июня 2024
Ответ дляКашпо
Він дуже любить батька. Але йому 17 буде, в Україні вже немає чого робити. І він прекрасно розуміє, що його проблеми із освітою вирішуватиме мама. Як і раніше.
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Чого не тато?
Кашпо• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Тобто син на Вашому боці?
Отжигающая
• 28 июня 2024
Ответ дляКашпо
Тобто син на Вашому боці?
У нього вибору немає)) Мама добре знає англ, мама тут працює. Мама буде оббивати кутки, щоб пристроїти.
Завтра не пью• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Автор, ваш ребенок не малыш и наверняка прекрасно понимает в чем разница между тем как ’любить номинантов’ и что такое человек,который всегда рядом решает проблемы ежедневно
Завтра не пью• 28 июня 2024
Ответ дляОтжигающая
Вы между стадией отрицания и гнева, просто потерпите
Мамин тріль• 28 июня 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Після розлучення як гора з плеч. Реально як нове життя - з´явилося купа часу для себе, для своїх бажань і потреб
Як ви прийшли до цього? Я в 40 в минулому році сказала чоловіку, що нам треба подиьи окремо, так як він почав активно хамити і аб‘юзити… але донька підліток, а я як в клітці..
з чоловіком непорозуміння на непорозумінні, мені здається, він відвик за півроку поки ми були в Європі і я відвикла((