Дівчатка, хто нещодавно проходив розлучення.
Підкажіть, де взяти заяву і куди її подавати.
Є двоє неповнолітніх дітей.
СкрипяСердцем• 14 июня в 12:39
Розлучення, як нещодавно, так і дуже давно, відбувається в суді. За наявності в подружжя неповнолітніх дітей
Ясамаякрасивая)• 14 июня в 12:51
Я через юриста,дорого 23 тис.грн,заява,на аліменти,розподіл майна,у разі виграшу,колишній заплатить цю сумму мені
По іншому незнаю як
Червона калина• 14 июня в 13:05
МІй досвід: якщо суперечок щодо дітей, майна, аліментів тощо немає, то просто заяву в суд (там є бланк) або в інеті пошукайте. Типову заяву. Вкажіть що судові витрати покласти на відповідача (тобто на чолвоіка). Подаєте в суд. Вам призначають засідання. Фактично то просто приходите до судді в кабінетик в назначену годину, там питає чи немає суперечок стосовно позовної заяви, якщо немає вам суддя каже що ви розлучені. все. Займає той ’суд’ 5-7 хвилин.
Звісно якщо є суперечки то там можливо і адвоката треба.
В мене був без суперечок -він так хотів одружитися на коханці, що вирішили все легко і швидко.
Майна спільного не було, на виделки-ложки чи диван він не претендував, спільне проживання дитини не з матір´ю чи графіка побачень не вимагав, оскільки до дитини йому не було діла з моменту народження. На аліменти офіційно я не подавала (щоб раптом що потім дитині ще цього мудака в старості не утримувати)
Ясамаякрасивая)• 14 июня в 13:11
Ответ дляЧервона калина
І де такі берутсья,блін?
І що,зараз дуже щасливий?
Червона калина• 14 июня в 13:27
Ответ дляЯсамаякрасивая)
І де такі берутсья,блін?
І що,зараз дуже щасливий?
Так. В нього все ок, в мне ні. Так буває, це життя... Улибаемся і машем! (точніше я ’сиджу на березі річки і спокійно чекаю коли повз пропливе трупи ворогів’, бо вибачити його за те що накоїв не вийде ніяк, бо з-за нього постраждала і я, і ненароджена дитина, жаль що в нас вагітна і дитина ніяк не захищена від таких мудаків)
Губи до вух• 14 июня в 13:34
Ответ дляЯсамаякрасивая)
По іншому незнаю як
Розповідаю, як по іншому.
Розлучилися через суд.
Майно розділили у нотаріуса.
Дітей не ділили. Запитали в них, з ким вони будуть жити після розлучення.
Розлучилися через суд.
Майно розділили у нотаріуса.
Зубачистка• 14 июня в 13:43
Переписуєте з будь-якої більше менш підходящої вам заяви з інтернету
Я минулого місяця подавала заяву, написану джіпіті чатом.
Одномоментно подавала на розлучення, визначення місця проживання дітей зі мною і на аліменти. Майна до розподілу у нас не було.