КАПСЛОЧНИЦА• 28 июня 2024
Я дуже хвилююся, я боюсь йти шукати чоловіка на сайт знайомсив
Я сильно боюся шукати там чоловіка. Я не впевнена що знайду там хорошу людину, яка б мене полюбила, створити сімʼю. Я дуже боюся. А ще мене немає ніде в соц мережах, тобто це виходить ще буде складніше когось зацікавити. Що робити мені? Я що залишуся одна? Я боюся вмерти одна і нікому так і не стати потрібною!!! Хтось хвилювався так? У вас склалося життя? Мене бомбить просто, я не впевнена що знайду свою людину. Я боюсь нарваться на бовдура якогось хамовитого, я дуже боюся бидла.
Ку ка ку ка ку• 28 июня 2024
Оо, вы сегодня многословны. Узнаваемо. Победит или страх или желание.
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 июня 2024
Ответ дляВеккy
Да и не факт, если вы и выйдете замуж, то это окажется ваш человек
чого я колись шла на побачення і почала плакати, я потім хотіла йти додому і не бачить того хлопця. Пройшло років 13 я така сама
Магиня• 28 июня 2024
Судячи з попередніх тем, вам самій треба перестати кидатись на людей.
Норм чоловік на таке не поведеться.
Natalia505• 28 июня 2024
Шість раз слово боюся. Або просто не робіть того, що викликає страх, або вже зробіть щоб не тремтіти від однієї думки.
Магиня• 28 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Знайдіть хорошу бабку най злиє вам віск, відкатає яйця 🤷♀️
Ой нє, тут навіть психіатр не справиться
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 июня 2024
Ответ дляМагиня
і що мені робити?
из желе я• 28 июня 2024
Волка бояться -в лес не ходить.Пробуйте общаться, знакомиться , получайте опыт, так больше шансов не нарваться на быдло, нежели не имея опыта.
Natalia505• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
У вас якесь насилля було в дитинстві?
Love_Love_Love_• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
хтіла - потрібно писати
Не вмію заміряти• 28 июня 2024
Зарегистрируйтесь на сз и в статусе напишите как Бриджет Джонс в дневнике-не писать извращенцам, быдлу, козлам, дебилам, алкоголикам, тунеядцам, сексоголикам. Ну и ждать, может даже лет 10, авось кто и напишет
Ольга.Д.О.• 28 июня 2024
Автор, а що такого страшного на СЗ? Таке саме різноманіття всяких різних чоловіків, і хороших і бидла, як і в реальному житті. Але великий плюс, що там ви спочатку спілкуєтесь дистанційно і відфільтровуєте бидло. А по друге, там чоловіків великий асортимент на будь-який смак.
Оченьценная• 28 июня 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Это где такое? Обычно на сз неликвид.
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
саме обідно, що в такому стані наче я себе настраювала на лад, колись шла через силу, ноги ті волокоа, думала шо все зря, і правда- шла тоді до бидла. По тел воно тріпало щось, ніби як норм, а на 1 побаченні рукою почав лізти в труси до мене, то я тікала, йшла додому як опушенна. самооцінка була нуль
Не вмію заміряти• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А что он забыл у вас в трусах?
Перша скрипка• 28 июня 2024
Пару раз поахают. Ничего страшного. Привыкнете. Любимый будет с вами это делать регулярно.
КАПСЛОЧНИЦА
• 28 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
А что он забыл у вас в трусах?
не знаю. таке бидло. пройшло років 13 а я все памятаю
Не вмію заміряти• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Хожу на свидания регулярно, до трусов пока никто не добрался. Меняйте трусы
Грибной_Дождик• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що значить не знаю? Навіщо ви взагалі допустили таку ситуацію? Він же не після ,,привіт,, туди поліз?
MacOS-ница• 28 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
До психолога!!