KROX@• 29 июня 2024

Хочу попробовать пару ароматов, какие аналоги лучше

Джо Малон Соль
Гуччи флора
Лакоста
Шанель ноир или премьер
И ещё что приятное
Оригинал не по карману,даже отливант.
Посоветуйте пожалуйста подделку или копию
Капризуля• 29 июня 2024
В Брокарде попробуйте, подделка это не то совсем.
СкиниУскачи!• 29 июня 2024
Та понюхайте і будете знати.В мене оригінал малого і флора рожева,вони різні всі.
З понеділка на дієті• 29 июня 2024
За гроші, які Ви збираєтесь витратити на копію краще купити пробник/мініатюру/відливант.
Копії - то рідкісне гуано і не вартують своїх грошей.
Белая и пушистая• 29 июня 2024
Не лакоста, а лакост. И не ноир, а нуар.
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я щось одне хочу на літо.
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не спасе мене 5 мл за 300 гривень
Карма хамелеона• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Я щось одне хочу на літо.
Нуар на літо?)
З понеділка на дієті• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Не спасе мене 5 мл за 300 гривень
Буде аромат на особливі літні вечори, а не на кожен день.Це краще ніж смердіти паленим шедевром.
Карма хамелеона• 29 июня 2024
Зайдіть на сайт fragrantica, на ті парфуми, які вас цікавлять, там до кожного є схожі, читайте відгуки і обирайте
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Нуар на літо?)
Як варіант,не знаю пробувала давно.
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
На місяць в рік?
Я пані прохана...• 29 июня 2024
Автор, всі аналоги, що є в зарі просто жесть, інших не знаю. Купіть щось в ейвоні чи оріфлеймі і не видумуйте.
Мовчу, але хочу• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Не спасе мене 5 мл за 300 гривень
За 300 грн навіть копія буде *амняною. Реально, пшикніть на руку- оберіть, візьміть відливант- краще менше та краще.
Борець за гаманець• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Не спасе мене 5 мл за 300 гривень
А сто підробки спасе? Вона ж відразу вивітритися. Будете цілий день пшикатися?
Маргарита и Мастер• 29 июня 2024
Масляні, з білою кришкою. В мене є оригінал і вони. І тільки, коли я в копії- чую компліменти постійно. Ціна 160 здається за штуку, мені її на 3 міс вистачає
Великий сатирик• 29 июня 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Согласна. В заре просто треш. Вечно когда иду мимо их полочки с парфюмами, чуть не падаю в обморок.
Конотопська відьма• 29 июня 2024
Автор, які саме аналоги ви хочете? Звідки?
Тётя Хрюша• 29 июня 2024
лучше один оригинал, чем пару всякого говна
Пульт от линолеума• 29 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це які саме? Покажіть, будь ласка
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую,а який флакон і аромат
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я і спитали,може з Еви
Конотопська відьма• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Я і спитали,може з Еви
У вас є декілька варіантів - пошукайте аналоги або в Єві чи десь ще, або знайдіть базар з підробками. Не купуйте зразу. Спробуйте і почекайте як аромат розкриється з часом. Насправді, вам не так важлива сама назва, як аромат. Мені дуже подобаються аромати Mexx. Так, вони інші, але вони дешеві і є майже всюди.
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ну так,щоб сподобався
Маргарита и Мастер• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
Дякую,а який флакон і аромат
Ось наприклад такі, купила бо хтось тут порадив, дуже зручно з собою носити
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую вам,спробую
автор KROX@ • 29 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А ви на одяг масло наносите?
Маргарита и Мастер• 29 июня 2024
Ответ дляKROX@
А ви на одяг масло наносите?
Ні, на пульсуючі точки на тіло
Фрекен бок• 29 июня 2024
А мені деякі аромати з Zara дуже подобаються наприклад gardenia і здивувало те що по стійкості хороші . Звісно оригінал є оригінал але якщо не має коштів на нього то варто спробувати знайти свій аромат в Zara .
МастерЮля• 29 июня 2024
Мартін ліон, я продаю по 350 грн, нові, аналог Пако рабане хс і Діор Джой