Пищалка• 29 июня 2024
Зникла переписка в телеграм
В мене на телефоні є, а от в ноутбуці та у чоловіка в телефоні немає. Ось такий глюк(
Спочатку і в моєму телефоні оновлювалось та не було, а потім все підтягнулося як було.
Ніхто з нас нічого не видаляв, я писала з ноута йому, тоді пішла на пару хвилин, прийшла а переписки немає(
Пищалка
• 29 июня 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Глюк
Так шкода, я аж плакала
А потім в мене в телефоні все повернулось)
Вишнёвая Леди• 29 июня 2024
У меня за последние 2 недели тоже часть переписок пропала в телефоне, а на ноуте они есть.
Пищалка
• 29 июня 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
І в співрозмовника теж зникла?