Добра, коли сита!• 29 июня 2024

Допоможіть знайти тему про пляжі в европі

Дівчата, була тема місяці 2 назад, де ділилися рекомендаціями про безлюдні або малолюдно пляжі в Європі .зокрема про Італію там відписувались. Може хтось собі зберіг, поділіться будь ласка.
Не виправдовуюсь• 29 июня 2024
Хочете на нудистский пляж пойти позырить на людей голяка?
Я такая - жду трамвая• 29 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ви ходили?)
Не виправдовуюсь• 29 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ви ходили?)
Ужасное зрелище ,до сих пор забыть не могу . Страшные худющие мужички и баб немного страшных
Я такая - жду трамвая• 29 июня 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Заграницей?
Не виправдовуюсь• 29 июня 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Заграницей?
Да
Пошаманю• 29 июня 2024
Авторе, тему не читала, не можу допомогти. Можу тільки сказати, що кількість людей на пляжах у Італії сильно залежить від дня неділі і місяця( у серпні безлюдних пляжів немає).На ті малолюдні пляжі, де була я , важко дістатися , інколи неможливо без авто або лодки.
ЦібаФу• 29 июня 2024
Ответ дляПошаманю
На выходные наверное и лечь негде?
Чорт і Шо• 29 июня 2024
Мені дуже сподобалися пляжі Кіпру віддалені від людей) Особливо губернаторський пляж і пляж Афродіти. Людей майже не було
автор Добра, коли сита! • 29 июня 2024
Ответ дляПошаманю
Дякую, за відповідь будемо на машині, якщо можете поділіться будь ласка. Чи хоча назвою якихось маленьких містечок , сіл в Італії біля моря. Бо дуже хочеться сільського італійського відпочинку.
автор Добра, коли сита! • 29 июня 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую , там на Кіпрі були. Хочеться в Італію тепер.)❤️
Пошаманю• 29 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
На выходные наверное и лечь негде?
Смотря где, на некоторых пляжах ( организованных)на выходные нет мест, можно у прибоя лечь, но это не принято
Пошаманю• 29 июня 2024
Я люблю Сардинию, с машиной можно поехать в любое место, вдали от туристических мест. Южная Сардиния, лично мне, нравится больше