Відморожена• 29 июня 2024

Як ви можете довіряти лікарям

Ви бачили вже критику кремів з spf від сонця?
І використання бадів, вітамінів і суперфудів
А постійні аналізи хімічного складу косметики. Реально хтось в цьому розбирається, а не просто переказує далі?
А зміна дієт? То роздільне харчування було панацеєю, то вже категорично розкритиковане

Що далі? Ви впевненні, що через 5 років не виясниться, що зубний порошок негативно впливає на можливість зубів самовідновлюввтись. Чи ие, що щоденне миття волосся та й тіла змиває захисний натуральний барєр
Не говорячи вже про наслідки філерів та й взагалі всіх цих рецептів краси

Чи задумувались ви над тим, чим користуєтесь? Чи не відчуваєте себе зомбованою жертвою реклами?
Горлаю зрання• 30 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Банально зелёный чай и цитрусы
Долго вы на этом протянете?

Горлаю зрання• 30 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Дефицит белка вполне себе может стать причиной быстрого старения
Есть неусвояемость белка, хоть обожрись им
Горлаю зрання• 30 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Полноценно. Яйца, масло сливочное, жирные сорта рыбы включите в рацион для начала. Прогулки до 11 и после 16 в солнечные дни. А если не помогает, ищите, почему нарушен обмен веществ, есть какая-то патология.
Яйца с птицефарик давно пустышки в плане пользы, так же как и масло, и лосось из ванны
Горлаю зрання• 30 июня 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Это вместо операции сейчас практикуют?
Где слово ’вместо’?
Пацан к успеху шел• 30 июня 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Долго вы на этом протянете?
Да, я долго протяну на полноценном питание, что за бредовые вопросы
Tammy21• 30 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Ви приписуєте автору те, чого вона не писала. я постійно вакцинуюсь від КОВІД, але довгий час працювала у фармацевтичній компанії і з осторогою ставлюсь до усіх ліків, тому багато чого бачила. Моя колега як раз антівакс, і я її теж розумію. Ще дві моя приятельки лікарі - теж антивакси, а лікарі вони компетентні.
Якщо не вміти в питальні знаки та контекст, то, мабуть, так) Можете пояснити навіщо ви відповідаєте за іншу людину та намагаєтеся вивернути хутром донизу мої слова? Щоб виправдати бажання всидіти на двох стільцях чи інша причина?(Питання!)
Inconvenient• 30 июня 2024
Ответ дляTammy21
Це моє право відповідати на будь який комент, якщо я розуміюсь у цьому питанні і захистити автора. Це ви вивернули слова авторки, звинуватили її невідомо в чому, а тепер звинувачуєте мене, тому що відповісти по суті не можете. І це чисто медична дискусія, яка і мене, і багатьох інших цікавить - це наше здоров´я. І яка, в біса, причина? І людина вашого віку має навчитися хоча б сприймати точку зору інших. Я, до речі досьє на одну з вакцин бачила, і розумію, чого там не вистачало, тому що вакцина розроблялася і випробувалась поспіхом, вимушено, але хіба ви спроможні це зрозуміти. І ви хоч самі зрозуміли, що написали в першому реченні?
Tammy21• 30 июня 2024
Ответ дляInconvenient
Після ’це моє право’ я не читала. Тому що сенсу вести діалог з людиною, яка чомусь вирішила, що ії право (тут я посміхаюся;) перекриває елементарну логіку я не дуже бачу. Це ок вести різнопланову бесіду, це ж форум, але відповідати за іншу людину, ну таке.
волосатое стекло• 03 июля 2024
Я вважаю, що років до 20-25 ви набираєтесь досвіду: з собою, з дітьми. Після 25 вже починаєте розуміти, аналізувати. З собою і дітьми міняти спеціалістів, розумітись в діагнозах, ліках, харчуванні, процедурах… А потім, після набитих шишок і набутого досвіду, стаєте сам собі спеціаліст з приводу всього, що цікавить