Вітаю. Дівчата в кого таке було після ботоксу лоба та міжбрівки? Знаю, що буде корекція, але вже не можливо буде підняти, тільки опустити іншу. Лікар каже, що може вколоти нейромедин і послабиться ефект в тій зоні. Колола вперше, тому дуже переживаю. Морально не була до цього готова. Хочу вже себе попередню.
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Доброго вечора! хочете бути як Коля?
Автор для чого робили ботокс? Невже ситуацію нічим не виправити?
ksusha1155• 29 июня 2024
Блін, чула про таке, сама боялась як мені робили, але ттт все ок. Я думаю препарат не ваш або дозування. Консультуйтесь зі спеціалістами. Бажаю виправлення ситуації!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 июня 2024
если женщина в белом халате была, то необязательно врач ибо врач знает, что будет с мышцей, когда ее парализуют
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Ответ дляТайТаке
Зачем вы бред пишете?
При чем тут котлета
Ботокс ще нікому добра не зробив, також помітно люди тупішають після нього. Є купа досліджень.
Коля теж коловся спочатку раз, а потім як в тумані...морда як колоб
Ответ дляПлаття-терапія
Вы продолжаете это писать. Вы свойства ботокса знаете?
А то по вашей логике у вас его немало в организме.
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Ответ дляТайТаке
Токсин, який паралізує...
Свойство зашибісь яке корисне, в голову колоти самий раз.
Тинка_тинка• 29 июня 2024
Если эффект ботокса вам принес разочарование, коньячок побыстрее. Алкоголь способствует ´выведению´, сауна и т.п.
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Ответ дляK_vit_ka
А можно колоть в рот ? Шоб столько не жрать
Жріть) краще жирна дупа, мордяка ропухи роздутої вам нікчіму)
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Ответ дляТинка_тинка
Тинка_тинка• 29 июня 2024
Ответ дляПлаття-терапія
А чего нет? Врач же наверное говорит девушке, что нельзя после процедуры. Так, хоть ослвбнет эффект и настроение улучшится.
Плаття-терапія• 29 июня 2024
Ответ дляТинка_тинка
Ну так да, ситуйовіна не вирішиться за 5 хвилин з бровою, а нерви наше все.
Тинка_тинка• 29 июня 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Ну, так и ботокс не за секунду начинает действовать. А вот кстати о пластыре- тейпирование при инекциях тоже откладывать надо, а то м.б. перекос
Плаття-терапія• 30 июня 2024
Ответ дляТинка_тинка
Капець)
Буду стара потикана ондатра)))
Хоча відгуки саме в пахви супер ( по ботоксу)
Від поту та і взагалі
Буду стара потикана ондатра)))
Від поту та і взагалі
Тинка_тинка• 30 июня 2024
Ответ дляПлаття-терапія
Капець)
Буду стара потикана ондатра)))
Від поту та і взагалі
Буду стара потикана ондатра)))
Від поту та і взагалі
Ну вы юморист - ондатра. Настроение мне подняли.
Тинка_тинка• 30 июня 2024
Ответ дляenigma07
Дякую за тему, відразу зникло бажання щось творити з обличчям. Сподіваюсь, у вас все вирішиться і залишитесь красунею)
Ага, вы ещё не слышали рассказы-агитки косметологов о канюлях под кожей лица...бр...