Не їм після шостої• 30 июня 2024
Вот так выглядит завтрак бедной семьи
На обед будут тушеные кабачки
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І ще хліб і яйце класно підсмажене. А ви де живете?
В Киеве
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зато у вас помідори зачотні, я таааак за такими скучаю.
45 грн за кг, на 26 грн купила
Мрію про пончик• 30 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Меня тошнит от филе. После перенесеного ковида в 2021 обоняние не восстановилось. Организм хочет стейки красной рыбы и говядины)
Так не останавливайте порывы, идущие от организма! Купите семушки, пару т-бонов, сделайте зелёное маслице и с кошечкой нормально покушунькайте!
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляУхахайкина
Стара картопля це пюре, деруни, запечена шматками, смажена, ліниві вареники, це основа супу з зеленою цибулею, наприклад, кабачки можна посмажити млинцями, чи то солодкими, чи то солоними, кружальцями з часником.. Невже немає жодної банки закрутки і муки?
Є. Виживемо))
Але чай, кава вже майже закінчилася, а без кави я не жилець😿😿
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
А вместо тушеных кабачков и глазуньи на этой клеенке вы ещё недавно ели буйабез, лангустинов и шоколадные фонданы?
Раньше я жила в другой евартире, лучшей и ела лучше
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну який склад сім’ї у вас?
Двоє дорослих, написала вже. Я не нию. Просто описую ситуацію, що наразі сніданок автора для мене це шикарний сніданок)) в житті різне може трапитися
Паспортний стіл• 30 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Огурцы по 40 и помидоры по 45, брала на рынке, у чурки. Самое дешевое, что нашла
Зіг хайль
я такі назви людей інших національностей тільки від рускіх чула
Кофе в лобби• 30 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Нормальный завтрак, я бы ещё одно яйцо добавила. А вам надо красную рыбу с авокадо?)
І давно обрізь червоної риби по 200 грн за кіло стала делікатесом? Дешевше ковбаси, а ви носитесь з нею тут і фоткаєте той бутерброд 😁
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляПодтяжка
А картошку почему не сварить
Варимо, але на обід чи вечерю. На
сніданок зазвичай кава з бутербродами, але так як зараз грошей нема, то чай без бутербродів
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
Якийсь у вас дивний огород тільки з цибулею і кабачками...Як можна дожитися сім´єю до чаю на сніданок? Чи ви вирішили просто перемогти автора в нитті?
Я не нию. Просто описала, що в автора це шикарний сніданок, а не сніданок бідної сім´ї.
Мрію про пончик• 30 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Штош, а теперь живёте в другой квартире и едите худше
НетЕщеНаверное• 30 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
С чем я ношусь? Я к красной рыбе равнодушна, это на Советчице культ
вы не проснулись ещё?)
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Я в магазинах вчера смотрела, около 80, совсем пластиковые 65 были, так ничего и не купила. За 45 бы тоже взяла.
Есть точка, может там не все эстетическое, но не гнилое, и черешню брала хорошую у него по 60 грн неделю назад
Ошеламиссимо• 30 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Я не тролю, денег очень мало. Мой идеальный завтрак тост с авокадо и слабосоленой семгой и яйцо
Ви так як би крім тієї риби і авокадо не бачили хороших продуктів, реально.
Love_Love_Love_• 30 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Вибачте, можна я вам скину трохи грошей на їжу? Не ображайтесь, просто, люди не можуть не мати що їсти
Паспортний стіл• 30 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
В оселедці не менше тих омегів та іншої користі ніж в лососевих, а коштує дешевше. Чи то некомільфошно їсти?)
Не їм після шостої
• 30 июня 2024
Ответ дляПодтяжка
Тю...если я буду каждый день авокадо и сёмгу, мое здоровье не выдержит ..это не те продукты, которые нужно есть каждый лень
Смотря в каком количестве, от рыбы 40 грамм и маленького правильно созревшего авокадо вреда не будет
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляМрію про пончик
Картопля, цибуля, кабачок, буряк, морква, укроп, квасоля, огірки, помідори. З того, що виросло і вже можна їсти з городу це укроп, кабачок, цибуля, все інше ще не достигло.
Мрію про пончик• 30 июня 2024
Ответ дляВикасикрет
Дві дорослих дієздатних людини одночасно залишились без роботи, проїли заначку та залишились без запасів за наявності городу? Чому ви дома сидите і ниєте в інтернеті замість того, щоби зараз десь вікна мити або не стоїте в магазині за прилавком? Чоловік ваш теж чайком накинувся і сидить в інтернеті?
Якщо ваша ситуація правдива, то ви просто безвідповідальні нероби.
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую. Не треба. Я просто порівняла, що сніданок автора це не сніданок бідної сім´ї. Ми дорослі, якось впораємося.
Значит надо• 30 июня 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Зіг хайль
Теж хотіла написати,що автор мабуть з раші.Як так можна до людей відноситись?Фу!Ось це найстрашніше-духовна бідність,а що на тарілці то не так важливо…
миссАрфография• 30 июня 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Боюсь спитати, чурка це хто?
Вам телефонограмма• 30 июня 2024
Я б в себя и не впихнула такой завтрак .
Не по бедности а привыкла , завтрак 3 конфетки с чёрным чаем .
Викасикрет• 30 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не нити і не просити прийшла. В житті різне буває. От так склалося, що обидва без роботи зараз. Запаси закінчуються. Консервація минулорічна є, стара картопля є, цибуля, кабачок, укроп вже є. Олія теж ще є. Проживемо якось. Поки чоловік гроші отримає. В мене теж робота намічається, але одразу ж ніхто не заплатить, як мінімум пів місяця треба якось жити. Тож сніданок автора мені б за щастя)) я про це хотіла донести свою розповідь, а не попрошайнічати))
Області пітьми• 30 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Не знаю про яку ви обрізь, шматок форелі коштує 489 грн/кг
Його можна вдома розібрати на філе і засолити, дуже смачно