Интересует работа при отключении света стиралки, холодильник, ноут, зарядка тел, мультиварка, фен, пару лам освещения.
Хочу взять перед зимой, пок ане подорожали. Какой брать?
Аноним Первый• 30 июня 2024
Автор як завжди тролить. Бо для роботи всіх цих пристроїв потрібна повноцінна сонячна електростанція на кілька десятків кіловат з потужним акумами.
Елена 2016• 30 июня 2024
Ответ дляInna Medvetska
Так мені знайомий сказав, що якщо взяти китайський (він дешевше) і поставити на нього наші перехідники на розетки, то буде втрата потужності
я спорить не буду, но нужна открытая синусоида, хотите пожар попробуйте.... У меня есть и китайский обычный, он за свои 8 тыс идеален - интернет, ноут, телефон и свет - за 4,5 часов без света - минус 11%.
Елена 2016• 30 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
спасибо
вот мой гаджет, он тянет холодильники мои, свет, фен, без стиралки но .... не верьте что он тянет все.
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляЕлена 2016
Та звичайно я не ризикуватиму
Я візьму з тих моделей, що він мені показав, що підходить під мій запит
Стіралка, фен, мультиварка - то надто потужно. Знайти можна станцію, яка все потягне - але на скільки її вистачить, годину, може дві. Чим це вам допоможе? В нас станція на 1500. Тягне холодильник, телевізор, освітлення, котел (він газовий, електрика тільки щоб дати запал), кавомашина, індукційну плиту (тільки підігріти, або щось швидко зготувати). І це все, на що вистачає станції на 4-5 годин. Якщо включити кондиціонер то теж тягне, але це 2 години і все, станція пуста. Роутери на павербанках окремо у нас. Думаємо про сонячні панелі додатково, але це ще доларів 500
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
100 тыс..да круто
А ви скільки думали?
Це ще і не дуже дорого
Елена 2016• 30 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
100 тыс..да круто
и поверьте - он не стоит этих денег, просто совет обратитесь к специалисту энергетику, посоветуют более адекватно... мне его купили коллеги в спешке в октябре 2022, когда у нас был полный блек. Но как рабочая станция он идеален.
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляnkilburt
Так панелі без накопичувача не варті майже нічого
А він дорогий
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляnkilburt
Панелі хотіли до станції, там є можливість підключення. В нас Зендур, не Екофлоу.
А
Ну тоді так
Бо просто до панелей потрібен накопичувач
А він коштує шалених грошей теж
Ну тоді так
А він коштує шалених грошей теж
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляЕлена 2016
А який тип акумулятора в ньому?
Бо на сайті щось інфи нема
Байрактарочка• 30 июня 2024
для холодильнику мінімум на 2кВт, в мене як раз підключений холодильник, бо не витримує. минулого року коштував в районі 50тис, зараз дорожче. на 3кВт бачила за 105тис і під замовлення.
тільки враховуйте шо все одразу не включите.
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляnkilburt
В екофло теж така можливість є
Ответ дляБайрактарочка
у меня китаец на 1 квт отлично дружит с холодильником. Правда если длительность отключений увеличится, то его не хватит
Елена 2016• 30 июня 2024
Ответ дляInna Medvetska
А який тип акумулятора в ньому?
Бо на сайті щось інфи нема
я вам вечером напишу, я не дома - сделаю фото емкости . Но там к нему еще ’примочки’ дополнительные нужно...В нем один плюс - он быстро заряжается, у нас сейчас света нет 5 нет- 2 есть...но он успевает.
Байрактарочка• 30 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
ми пробували на 1кВт холодильник підключити, але не стартанув, станція помилку видала. залежить певно ще від потужності холодильнику)
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
Все залежить від холодильна
Він то споживає не багато, але щоб запуститися потрібна більша потужність
І от вона у всіх холодильників різна
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляPrervana
Все вместе все равно включать нельзя. А для скромного быта без ужасов хватит вот этой. Мы в офис взяли, норм
На 2 квт вона?
Який тип акумулятора?
Порадити конкретну модель не можу, але на що ми звертали увагу при купівлі єлектростанцій. Це ємність самих аккумуляторів. Ця цифра має бути більша за 300тис мАч. Чим більше, тим довше буде працювати. Далі ВТ. Для холодильника максимальна пускова потужність від 700вт до 1200вт. В мене 900вт хватає для запуску холодильника А+. Пралка та посудомийка залежно від режиму. На режиму прання єко та миття посуду єко 900 хватає. Але потрібно розраховувати що єко на меньшій температурі, але довше. Тобто паралельно ця техніка працювати не може. Мікрохвильовка може працювати на режимах до 600 Вт. Мультю та фен не включала, бо в мене на 2 квт. але тут треба вибирати більше по ємності електростанції бо може не вистачить.
Далі. Електростанціїї мають різні аккумулятори. Більш безпечні це ферум фосфатні, вони меньше перегріваються, в них не шумить вентилятор під час перегрівання. Бо іноді в деяких моделях вентилятор такий гучний, що телевізора не чуть.
Зручність. Для того щоб у вас все працювало від однієї електростанції потрібно щоб все втикалось в 2-3 розетки єлектростанції і далі подовжувачі. Мене бісять подовжувачі. Тому в мене на кухні потужна електростанція. А в кімнаті де телевізор, інтернет маленька на 300Вт.
Зарядка. Узнавайте чи є в комплекті швидкісні зарядки, бо за 4 години на звичайній електростанція не встигає заряджатись. То може бути дуже потужна станція, але користі від неї мало.
Ответ дляInna Medvetska
Я для себе теж обираю зараз
В мене запит на два ноути, два телефони, роутер
Інколи холодильник увімкнути, якщо вже зовсім капець буде
І то мені знайомий сказав менше 1 кВт не розглядати взагалі
Так холодильник від 700 до 1200 в залежності від моделі холодильника. Десь бачила розрахунок по Ашкам. Але на самому холодильнику повинна бути таблиця з характеристиками. Для холодильника А+ достатньо на 900 вт.
Inna Medvetska• 30 июня 2024
Ответ дляOlga_72
ну вона то та таблиця колись на ньому була у вигляді наліпки
але коли ж то було