Зяблик протестант• 01 июля 2024
Порадьте spf для комбі шкіри
Дівчата, порадьте спф для комбі шкіри, щоб не блистів на обличчі. Не обовязково щоб матував але хоча б не надавав зайвого блиску. Маю зараз cica regen від dr.curacle, мені надто блистить
Попихтю та й годі• 01 июля 2024
Ответ дляАленький носочек
Supergoop найкраща що я пробувала
Обычный или матирующий?
У меня был не матирующий - как вазелин на лице, но защищал хорошо
Аленький носочек• 01 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Обычный или матирующий?
Він такої консистенції, прозорий, але ж він зовсім не жирнить і макіяж на нього класно лягає