Налитое яблочко• 02 июля 2024

ЖКХ жовчокам´яна хвороба. Є ті, хто з нею живе?

Знаю, що є каміння з 2016 року. П´ю урсохол чи урсофальк. Приступів немає, але бува трошки ниє.
Є ті, хто живе з цією проблемою і не виділяє жовчний?
Я думаю, що колись прийдеться це зробити, але поки немає приступів і орган працює, відтягую час. Про проблеми, які можуть виникнути, знаю. Про риски знаю.
Лялькодзьоб• 02 июля 2024
Живу давно, желчный удалять пока рекомендаций не было.
Не беспокоит почти.
46 лет

автор Налитое яблочко • 02 июля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Не беспокоит почти.
46 лет
Какие-то лекарства принимаете?
Мне сейчас 34. С 26 лет знаю о проблеме
Квітка Миру• 02 июля 2024
Свекровь ездит пить каждый год мин воду в Трускавце и на год ей хватает для норм самочувствия+ тоже на таблетках
автор Налитое яблочко • 02 июля 2024
Ответ дляКвітка Миру
Значит, есть люди, кто живёт с этим.
Ирэн1983• 02 июля 2024
Удалила в 17 года, до этого 13 лет жила с камнями
Попа как у Кардашьян• 02 июля 2024
У мене повний жовчний каменів ,на УЗІ ознаки повного відключення жовчного міхура. Знаю про них більше 10 років.Нічого не приймаю. Моя мама померла від ускладнень жовчокамʼянної хвороби,але в неї приступи були і не раз. Так і живу ,не видаляю ,хоч і знаю чим може закінчитись
автор Налитое яблочко • 02 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
У меня последний раз была жменька на дне до 0.9 мм максимальный
Но давно уже не делала УЗИ. Но пью регулярно таблетки, выписала гастроэнтеролог
Лялькодзьоб• 03 июля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Какие-то лекарства принимаете?
Мне сейчас 34. С 26 лет знаю о проблеме
Иногда желчегонное. Уже не замечаю, чтобы помогало