Жінка з перцем• 02 июля 2024

Ви б зустрічались із чоловіком

Який не залишає чайових?
Просто прийшов ,поїв та пішов, як бидло
Працівниця року• 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
Людей затягувати поїсти?
Нет, обслуживали лучше, спрашивали понравилось ли и все такое

Працівниця року• 02 июля 2024
Ответ дляТуся муся
Далеко не мінімальна в них зарплата
ставка 600-1000 за зміну

рядові лікарі та пожежні/поліція отримують набагато менше,то чого ж їм не дають чайові ??
врачам чаевых не дают? серьезно?

а полиция сама берет))))
Я таке знаю• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
За обслуговування
За это хозяин рестика зарплату выплативает.мужик причем?это их работа
Послушная• 02 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
да, прямо при устройстве на работу озвучивается ставка небольшая и ’плюс чаевые’
то есть подразумевается, что сами должны крутиться
кухня и админчики тоже ждут свою долю и следят чтобы фицики не крысятничали)
Яка невелика? І чому я йду їсти ще й офіціанта маю годувати?
Працівниця року• 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
господи, да не ходите.
давно вы в нормальном ресторане были? такие как вы только блаблабла умеют, а сами не ходят в рестораны
Я таке знаю• 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
Ага,а еще врача,училку,кассира,дворника😁
Працівниця року• 02 июля 2024
короче, как всегда куча возмущенных теток.
вангую, 90% из них вообще не бывает в ресторанах
Послушная• 02 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
господи, да не ходите.
Так за мене платять. Якщо банкет, то обслуговування входить в рахунок.
Десь так, але...• 02 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
их зарплата минимальная, расчет на то, что они получат чаевые и поделят между всем персоналом (кухня, админ)
люди как из леса вышли, везде такая ситуация в общепите
Хай власники закладів змінюють цю ситуацію.

Міряю від одиниці• 02 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
При чем тут бармен, который бодяжит бормотуху и толкает тайком свое бухло - к официанту?
Я делилась.
Все , что мутила кухня , я отдавала им , без всяких моих % : каждое 4 фри , отбивная , салат , мороженое и т. д. , Каждая третья пицца , солянка … и т. д. Они мне говорили какие «встречки» убрать, деньги мимо кассы , я им отдавала всю сумму полностью , но они кормили бар ( и меня , и официанток ).
Со своим девочками я делилась хорошо.
Но , я пропускала в день минимум 3 кеги (150л ) своего пива , 5*2л - водки , и 2*2л. коньяка. Орешки, сухарики , чипсы , кальмары - минимум по 20пачек. Чай , кофе - это понятно. Коктейли - вообще золотое дно.
Каждая имела 80-130уе в день. Нафиг нам были нужны ваши 5-10 грн. чаевых ( в те годы) , мы получить свои ЗП забывали ))
Бухгалтер все время напоминала , что ведомости не может из-за нас закрыть.
Полонянка SexShop-а!• 02 июля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Я вообще не знаю, что это
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Так, це нормальна ситуація.
В чому вона нормальна?
При нормальному обслуговуванні повинні бути чайові
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляТуся муся
А зарплату вони за що отримують ?
В них зарплата це здебільшого чайові,а ставка то пару тисяч
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
Так, нормально.Він має зарплату
В офіціантів немає такого поняття ,як зарплата ,відвідувачі це і є їх зп
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Рівень зарплатні офіціанта не проблема клієнта.
Ситуація яка? Вони можуть очікувати на чайові, але клієнт в нашій країні не зобов´язаний їх залишати.
В деяких закладах їх відразу додають до суми замовлення,це так не зобов´язаний?)
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
І що? Вони живуть з чайових?
Так
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Конечно. А у официанта есть зарплата, а обслуживание включено в счет
Не у всіх закладах є така опція
Мрії у вирії• 02 июля 2024
Ледачий троль.
Чайові- одна з самих тригерних тем на форумі.
Ніка Найз• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
По вашому нормальна ситуація коли людину нормально обслуговують в закладі без будь яких нарікань,а чайових не залишив чи залишила ?
нормальная

автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
нормальная
Чем?
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Якщо так додано, що неможна на сплатити, то це інша ситуація.
Якщо написане щось на кшталт Якщо вам сподобалось, залиште 5%, це стільки то, а якщо дуже сподобалось, то залиште 10%, це стільки то, то можеш і не залишити. В Україні немає обов´язкових чайових, як в США, наприклад.
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
В чому вона нормальна?
Не повинні, навіть якщо офіціант зі шкіри пнувся. Можуть бути, але не повинні бути обов´язково.
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
А чому в деяких закладах це є обов´язковим тоді?
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
В офіціантів ж таке поняття, як зарплата, і їх розмір абсолютно не стосується клієнта. Як тут часто пишуть про вчителів - не влаштовує, іди працювати в інше місце. В офісі завжди будеш знати, що отримаєш наприкінці місяця. Вперед!
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Нігде не написано таке,і чайових 5% давно вже немає
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
А хто ж буде обслуговувати в ресторан, якщо всі в офіс підуть?
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Політика саме деяких закладів. Таких меншість. І людина може туди не ходити, а піти у сусідній. Обов´язкове - це згідно із законом. За законом ви зобов´язані сплатити за їжу в ресторані, але там нічого немає про обов´язкові чайові.
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Вчителі досі є у школах, тож і офіціанти знайдуться.
Мастер Класс• 02 июля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
автор Жінка з перцем • 02 июля 2024
Ответ дляМастер Класс
Так чайові це елементарний етикет.