За ким я буду?• 02 июля 2024
Зняла з себе цю заразу. Що тепер?
Була в селі декілька днів, ходила в ліс, сьогодні приїхала додому і зняла з себе кліща, просидів точно не один день (( Прочитала, що можна випити антибіотик, але думаю, що вже пройшло два три дні, так що немає сенсу його пити. Тепер сиджу боюсь. Через скільки днів в основному з´являються симптоми? Вас кусали кліщі?
Результат:
вже голосів:
32 (45.07%)
Знімала кліща,нічого не робила
24 (33.8%)
Результати
11 (15.49%)
Був, пила одразу антибіотик
4 (5.63%)
Не пила антиб, аналіз здавала
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляКоварная Зая
А до лікаря коли підете?
А що лікар зараз зробить?
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Вылезти из советчицы
Ну чому, часом дають доволі хороші поради
Бюст Березуцкого• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А що лікар зараз зробить?
Совэтчица зробить більше 😂🤦♀️
Бюст Березуцкого• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Вам дали. Лікар. Огляне місце укусу і зробить висновок, чи щось треба
Треба підробіток• 02 июля 2024
Ответ дляОноВамнадо
Навіщо антибіотик? Від Лайма він не допоможе
Чого не допоможе? В мене був бореліоз, інфекціоніст призначила курс антибіотика. 21 день. Вилікувала, тьфу-тьфу.
Але
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Совэтчица зробить більше 😂🤦♀️
Сімейна сказала, спостерігати і якщо буде можливість здати через пару тижнів аналіз. Що вона ще може зробити
Амбасадор щастя• 02 июля 2024
Периодически кусают на даче последние лет 12, ничего не делаю, снимаю и все
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляКров з молоком
А де відповідь-був, лікар призначив антибіотик?
Там є відповідь ’був, пила антибіотик’
Треба підробіток• 02 июля 2024
Автор, у вас є еритема в місці укусу? Якщо так - ідіть до інфекціоніста і швидко.
Якщо ні - знайте аналіз на IgM до бореліозу. Якщо результат негативний, то й антибіотик не треба і до лікаря не треба. Можете через пару місяців ще здати антитіла IgG до бореліозу. Щоб вже точно спати спокійно.
В будь-якому випадку просто так пити антибіотик не треба. Тільки після діагнозу і консультації у інфекціоніста. І там не разовий прийом у разі виявлення хвороби, а курс
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
Місце укусу без почервоніння.
Кров з молоком• 02 июля 2024
Симптом-п´ятно з ореолом, яке росло, з´ явилось десь на другий день. Може третій. Збільшувалось і поступово зникло.
Лікар наказав пити одразу, бо ознака була на лице. Але здавала додатково аналізи по направленню.
Буває що ореолу і ніяких ознак немає, але аналіз покаже потім.
В мене крім пятна нічого не було, самопочуття було відмінне.
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ничего страшного
Кругов же нет?
Прочитала, що не одразу можуть з´являтися.
Не заздріть тьоті• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну так смысл пить антибиотики? Можно если мнительная.
А так это лечится
Кров з молоком• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Там є відповідь ’був, пила антибіотик’
Там написано ’був, пила одразу антибіотик’.
Можна подумати що я його сама вирішила пити.,без відвідування лікаря.
Треба підробіток• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Там є відповідь ’був, пила антибіотик’
Це не те ж саме, що був укус, лікар поставив діагноз ´бореліоз´ і призначив антибіотик.
От тому я, наприклад, не голосувала. Бо в мене був укус, була еритема, я була у лікаря, і мені призначили антибіотик. І я здавала аналіз на початку лікування, після лікування і щороку здаю
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
у мамы была такая история.
и болела долго и лечилась конкретно.
Симптоми хвороби одразу з´явилися?
Треба підробіток• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Місце укусу без почервоніння.
Тоді поки що моніторте і краще знайте IgM, бо є певний відсоток випадків, коли еритеми нема, а зараження є.
То ніж бездумно пити антибіотик бо хтось в інтернеті так пише, витратити свої кошти на аналіз. Для здоров´я корисніше
ТАЗератти• 02 июля 2024
Призначають разово доксициклін , якщо зняли кліща. Але минуло вже кілька днів то сенсу нема . Спостерігати за самопочуттям ,темп, шкірою. Через два тижні ( не раніше) здати аналіз на борелії. Чим менше часу кліщ був присмоктаний -тим менше шансів від нього інфікуватись. Хай все обійдеться . Пи.си. знімала з себе багато кліщів,але з одним таки не пощастило і лікувала Лайма
Я б точно пішла до лікаря. Антибіотики для профілактики бореліозу ефективні, якщо приймати їх перші три дні після можливого зараження. Але може це типу рахується від дня коли ви того кліща зняли і ще є сенс пропити. А так спостерігайте 45 днів чи не з´явиться еритема. Причому дивіться не лише на місце укусу, а й під колінами, в паху, на внутрішній поверхні стегон. Бореліоз на ранніх стадіях добре лікується. Навіть як нічого не з явиться, я б здала аналізи все одно, бо четверта частина випадків без еритеми.
А от як там з кліщовим енцефалітом я не знаю, не цікавилася
ТАЗератти• 02 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ничего страшного
Кругов же нет?
Ерітема та інші симптоми не завжди зʼявляються , що затруднює діагностику
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляХочу барабульки
він присосався і ви потім зняли?? чи він був просто на одежі??
Присосався на спині
За ким я буду?
• 02 июля 2024
Ответ дляТреба підробіток
На який день після укусу краще здати IgM?
Бюст Березуцкого• 02 июля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Симптоми хвороби одразу з´явилися?
У моєї знайомої через 5 років. Тяжкі симптоми після яких сталось порушення нервової системи. Бо не хотіла пити антибіотики просто так