Мексиканочка• 02 июля 2024
Дівчата треба порада літній родич Кривий Ріг
Особливо дівчата м Кривий Ріг, буду вдячна за підсказку, є в мене літній родич, йому майже 78, він живе з сином який пʼє, забирає його пенсію. Зараз подзвонила сусідка і каже, що він виходить босий на вулицю і просить їсти в людей. Людина літня, але порядна, все життя відпрацював і отаке життя на старості.. Я мешкаю за 500 км, але приїду щоб вирішити це питання. Куди можливо звернутися, можливо є якісь благодійні організації щоб його кудись оформити, щоб забрати його з тих умов і він дожив скільки йому лишилось спокійно. Можливо хтось знає? Дякую
Кава з адреналіном• 02 июля 2024
Полиция есть. На счет кривбаса не знаю, но была подобная ситуация в сумах и там полиция сработала отлично.
Томатико• 02 июля 2024
Чому не заберете до себе ?
Тоді точно буде догляд.
Я не довіряю нашим закладам , вибачте.
Або за дуже великі кошти.
Тоді точно буде догляд.
Я не довіряю нашим закладам , вибачте.
Або за дуже великі кошти.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляТоматико
Чому не заберете до себе ?
Тоді точно буде догляд.
Я не довіряю нашим закладам , вибачте.
Або за дуже великі кошти.
Тоді точно буде догляд.
Я не довіряю нашим закладам , вибачте.
Або за дуже великі кошти.
Тому що в мене ще мама хвора і в мене 1 к квартира.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
І що визвати поліцію за цією адресою і що сказати, що син виганяє на вулицю?
Кава з адреналіном• 02 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Забирает пенсию, пожилой человек голодный. Но дед должен подтвердить, конечно.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Я знаю що він його боїться. Дякую за пораду
Khmelnichanka• 02 июля 2024
Зверніться за консультацією в те ж УПСЗН або в районне відділення ПФУ для консультації. Можливо, нададуть соцпрацівника в допомогу, хоча при синові то проблемно. Знову ж таки - в місті є пансіонати для літніх людей. Зокрема, в Тернівському районі Кривого Рогу ( на Даманському) є Центр догляду для таких літніх людей. І окремо - є заклад для людей з інвалідністю. Є нюанс - за наявності сина все оформлення набагато складніше. Але. Я так розумію - там син асоціальний. Треба написати відповідну заяву, щоб комісія визначила, чи всі дієздатні і т.п.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляillaria-k
благотворительных домов престарелых у нас нет.
А Так есть дома престарелых.
Родственницу пристраивали , еще до войны - было 10 тыс грн в месяц, часть покрывала ее пенсия, часть сын платил.
А Так есть дома престарелых.
Ви в приватний влаштовували? В нас таких державних закладів немає не знаєте?
Кава з адреналіном• 02 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Наш дед боевой был, с полицией сотрудничал.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ой тут ситуація зовсім страшна, тут зовсім не бойовий дід, який боїться свого сина, сусіди тільки дзвонять і розповідають як він його бʼє😞 просять щось зробити, бо їм його жалко
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Там такий дурдом, син алкоголік ніколи не працював. Дякую звернусь обовʼязково
Ответ дляМексиканочка
Это не я, Это мои родственники.
Она там не долго прожила, умерла через год.
Да, частный, но за ней нужен был уход, она почти не ходила.
И осталась квартира, ее сдавали и добавляли до ее пенсии.
Вот к примеру.
По моему для государственного надо направление из поликлинники и там очередь.
Так раньше было.
Не знаю, как сейчас.
Вот к примеру.
Так раньше было.
Не знаю, как сейчас.
Khmelnichanka• 02 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
А в якому це районі? Бо в Тернівському реально дуже людяні фахівці ( Прозорий Офіс УПСЗН), які якщо самі не зможуть допомогти, то хоча б предметно порадять, куди далі звертатись.
Сколько_мне_лет?• 02 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Треба, щоб сусіди викликали поліцію,мінімум 3 рази. От з тими документами іти до держ закладів, будинки престарфлих. Умови не цукор, але по вулиці босий ходити не буде і буде нагодований. Всю пенсію вони будуть забирати собі. Але при наявності сина, його не візьмуть. Треба заяви ( іто не одна) в поліцію, і тільки з ними йти.
Сколько_мне_лет?• 02 июля 2024
Але перед тим, як влаштовувати його туди, почитайте відгуки. Бо все залежить від керівництва і персоналу
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Він живе в районі Восхода, біля Соцміста ринку
Khmelnichanka• 02 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Тоді це інша частина міста. Але відповідні установи є в кожному районі. Принаймні, були раніше.
Мексиканочка
• 02 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую, буду завтра щось робити, хоч якийсь напрямок написали.