Может ли секс быть лечебным оказывать лечебное действие. Если эффект есть то кто практиковал и где об этом почитать?
Результат:
вже голосів:
14 (45.16%)
Свой ответ
12 (38.71%)
Секс может лечить
5 (16.13%)
Секс вреден
Не чіпай - вб ю• 03 июля 2024
Це було колись придумано чоловіками, щоб розкрутити жінок на секс.
Нічого лікувального у тих фрікціях немає.
На крайняк треба шукати професіонала своєї справи та платити за його послуги))
А не злягатися з тим, хто настільки обмежений, що ще й досі щось там розповідає про лікувальну дію сексу.