Так цікавить це питання! В інтернеті відповіді так і не знайшла... А як вважаєте Ви?
Ответ дляNatabond76
Ще ніхто звідси не повернувся і не розказав
А вдруг?😂
В моєї подруги чоловік з нею повінчався, бо в родині чоловіка так принято на Західній. Розлучились. Він одружився на іншій і знов обвінчався. І ось, рік тому одружився на третій. За вінчання інфи немає, але скоріш за все)))
Це він після смерті там буде, як султан з трьома?)))
Ответ дляYana_pl
Я думала вінчатися можна один раз
Ответ дляYana_pl
С первой
kohanyachko• 03 июля 2024
Ответ дляфеечка.
Я думала вінчатися можна один раз
Не, моя крестная уже второй.. первый муж изменял всю жизнь, хотя венчались