А я кумедна• 03 июля 2024

Коли закінчиться цей ад з відключеннями?

хтось ще не достатньо заробив на продажі генераторів? горіть в аду з рашистами
автор А я кумедна • 03 июля 2024
відчай, зла шо капець!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пошаманю• 03 июля 2024
В мене взагалі не відключають і не відключали ніколи, тому я сама собі виключаю щоб страждати як всі
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
відчай, зла шо капець!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тільки не кажіть що не бачите десятка аналогічних вбросів за останню годину
автор А я кумедна • 03 июля 2024
Ответ дляПошаманю
адресу пишіть
Купи слона• 03 июля 2024
Коли закінчиться цей ад з щоденними прильотами? Краще б в мене не було світла
автор А я кумедна • 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
не бачила, певно всі на грані
Намакушка• 03 июля 2024
Як раз за це мають не рашисти горіти, а наші, хто продає на Європу, а наш народ хай страждає

автор А я кумедна • 03 июля 2024
Ответ дляКупи слона
восени
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
не бачила, певно всі на грані
Та ні, сонечко, судя по лозунгам -призивам та провокаціям, ви усі чогось намагаєтесь добитись від нас)
Пупуговка• 03 июля 2024
Капец уже проклены пошли, а не хотите ещё мужа на фронте, чтоб жизнь сказкой не была?
автор А я кумедна • 03 июля 2024
Ответ дляНамакушка
рашисти хай горять за інше
tarveldy• 03 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
рашисти хай горять за інше
путін хто?
автор А я кумедна • 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
он на фронте, ниче?
Пупуговка• 03 июля 2024
Ответ дляА я кумедна
он на фронте, ниче?
Тогда б вас свет мало интересовал, если б было так
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Наша пісня хороша, починає з начала.
ТЕЦ в Бурштині, яка до початку війни працювала на той напрямок, вже не підлягає відновленню. Та наші домашні ’полезные ідіоти’ пишуть знову знов цей бред
Пушка заряджена• 03 июля 2024
Когда война закончится
Пупуговка• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Наша пісня хороша, починає з начала.
Они думают, что где то тумбочка стоит на банковой, куда электричество заводят от народа
Пушка заряджена• 03 июля 2024
Ответ дляКупи слона
Когда война закончится, тогда и прилетов не будет
Баба_Воля• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Вбросів? Типу світло є, а це боти нагнітають, що ні перед роботою, ні після ні вмитись, ні поїсти?

Мішечок щастя• 03 июля 2024
Сегодня читала в тг - 20 июля станет легче.
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
в неї мабуть не вимикають.
Намакушка• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Наша пісня хороша, починає з начала.
Так чого ж ви тоді чекаєте покращення ситуації, як ТЕЦ не підлягає відновленню,це значить назавжди.
Пампушечка• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ні, це тіпо ще не до всіх дійшло, з якої причини немає світла і всі у пошуках чарівного рубильника.
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляМішечок щастя
не вірю їм .знов шось буде заважати. або хмари. або спека. або дощ
Баба_Воля• 03 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Наш мер нашов собі рубильничок. Ну і під шумок повезло тим, хто біля нього живе. Може таки десь і є...
Блискавка• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Есть дети, пожилые люди, инвалиды, поэтому свет очень интересует. Не все , как вы живут на 1-ом этаже
Пампушечка• 03 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Бо це ж єдина ТЕЦ, яка може виробляти енергію
Пампушечка• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну будете мером, то і у вас буде.
Пупуговка• 03 июля 2024
Ответ дляБлискавка
Ничего, пересидят жару в квартирах. А воды принесёт сосед крепкий здоровьем
Баба_Воля• 03 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Ну будете мером, то і у вас буде.
Цікава відповідь...