А я кумедна• 03 июля 2024
Коли закінчиться цей ад з відключеннями?
хтось ще не достатньо заробив на продажі генераторів? горіть в аду з рашистами
Коварная Зая• 03 июля 2024
Живу в обл центре. В моей области уничтожены все объекты генерации. Представляя масштабы разрушений по всей стране, а также то, что это все строится годами - для меня загадка, как до сих пор у нас еще есть свет в принципе.
Даже думать боюсь, как и сколько это все будет восстанавливаться(
Намакушка• 03 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Бо це ж єдина ТЕЦ, яка може виробляти енергію
Ви самі собі суперечите, якщо тец не єдина то і вимикати нема чого,нехай розподілять нагрузку на інші тец, але ж всеодно вимикають.
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Ничего, пересидят жару в квартирах. А воды принесёт сосед крепкий здоровьем
Тут і ворогів не потрібно...
Пампушечка• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Цікава відповідь...
А що вас дивує? Що у країні процвітає корупція? Для вас це новина?
Мальдивирую• 03 июля 2024
У нас по 6 годин світла в сутки-в передмісті Києва. Що тоді буде взимку? Цікавий перерозподіл електроенергії у них, поряд з нами по 4 години відключення ,а у нас по 7 годин
Пампушечка• 03 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Ви справді не розумієте чи робите вигляд, щоб здаватись скажемо менш розумною? Чи з чого ви вирішили, що виключно відновлення цієї ТЕЦ відновить нам енергетику?
Соседушка• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
это просто беспредельный цинизм.
ваш муж носит воду пожилым соседям и скольким?
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляМальдивирую
Це не тільки у вас. В Києві 6 груп відключень. В одній групі по 6 годин немає, 3 є. В другій 3 нема, 6 є. Де спрведливість? Енергодефіцит не для всіх виходить?
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляНамакушка
Так чого ж ви тоді чекаєте покращення ситуації, як ТЕЦ не підлягає відновленню,це значить назавжди.
Ви це мені? (озирається)
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляпразники не помню
не вірю їм .знов шось буде заважати. або хмари. або спека. або дощ
До жари було ж покраще з відключеннями, нащо ви це пишете??
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Наш мер нашов собі рубильничок. Ну і під шумок повезло тим, хто біля нього живе. Може таки десь і є...
А написати адресу (ну якщо ж знаєте про рубильник)?
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
В травні не було хіба відключень? Казали що холоди.
Пупуговка• 03 июля 2024
Ответ дляСоседушка
это просто беспредельный цинизм.
Пусть носят те, кто переживает хоть воду, хоть соседей на руках по лестнице.
Баба_Воля• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Вы писать купили, а читать не купили?
Мальдивирую• 03 июля 2024
Ответ дляпразники не помню
Ось ви мене зрозуміли правильно.
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляпразники не помню
Були, тільки на 2-3 години відключали, 5-6 було.
Ви начебто не в Україні
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Вы писать купили, а читать не купили?
Дуже змістовно
Бжоли-бандерівці• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Баба_Воля• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дуже змістовно
Ну а что ещё можно ответить на ваш выпад мимо кассы?
Пиу!Пиу!• 03 июля 2024
Якщо чесно не так і страшно.
Газ є, вода є. Лиш би це було горем на нашій землі
Пупуговка• 03 июля 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Удалено администрацией...
празники не помню• 03 июля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Ви начебто не в Україні
Може десь там у вас і вимикали на 2 годинки.
У нас були відключення на 7 годин поспіль, на 2 години дадуть і знову на 7 відключення.
Мовчу, але хочу• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Мир розовых пони процветает. Можно только посмеятся с вашего троллинга.
Просериарила молодость• 03 июля 2024
Ответ дляпразники не помню
Можливо у вас та черга, що на ремонт вийшла, нас попереджали в свій час.
Бжоли-бандерівці• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
А я жду когда таких баб как вы в бусики начнут грузить.
Мовчу, але хочу• 03 июля 2024
Ответ дляПупуговка
Удалено администрацией...
Можете пойти добровольцем и получать 100 тыщ. И ничего выжидать не придется. Не благодарите за подсказку, а шуруйте в военкомат
Тюрюнь_Тюнь• 03 июля 2024
Ответ дляПошаманю
В мене взагалі не відключають і не відключали ніколи, тому я сама собі виключаю щоб страждати як всі
Вы из какой страны вещаете?